backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Merhaba arkadaslar ben Backtrack 5 Surumunu kullanıyordum. Yenı ozellıklerı ıcın son surum R3 surumunu ındırdım ve Usb flas bellekgime (4GB) kurdum. Ve sıstemını yenıden baslatım acarken startx komutundan sonra sıyah ekran gelıyor ve oylecene kalıyor hıc bırsey gelmıyor cozumu nedır acaba?

babacan:) kullanıcı adı:"root" şifresi "toor" sonra ki gelen ekranda "startx" komutu ile masaüstüne ulaşabilirsiniz.

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Backtrack 5R3 GONEME 64 kurdum ve startx komutundan sorna hıc bırsey gelmıyor sıyah ekranda kalıyor paswordları bılıyorum orası flan gelmıyor sıyah ekranda kalıyor

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Backtrack 5R3 GONEME 64 kurdum ve startx komutundan sorna hıc bırsey gelmıyor sıyah ekranda kalıyor paswordları bılıyorum orası flan gelmıyor sıyah ekranda kalıyor

Aynısı bendede olmuştu "startx" yazdıktan sonra ekran geliyor fakat

id
şifre

Yazan yer tam ekrandan dolayı gözükmüyor

Backtrack ekranına tıkla Tabi id ve şifre yi girdiğin zaman gözükmez çünkü id ve şifre arkaplanda çalışır.

Son düzenleme:

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Se-zer abi,Compiz yükledim fakat sadece advenced setting geldi "gnome settings tool" gelmedi

gnome setting tools kurayım dedim hata verdi 0 byte veri alındı felan diye

GNOME SETTİNGS TOOL GELMEDİ!

s4xvm.png

s4xwp.png

YAZILIM MERKEZİNDEN KURMAYA ÇALIŞTIM ORDANDAN İNDİREMİYORUM.

s4xy2.png

Son düzenleme:

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Başarısız arkadaşlar usbıle kurulu Backtrack 5 ı acıyordum. R3 surumunu acarken startx komunutunu yaznca sıyah ekran gelıyor.. baska hcbırsey ıslev gormuyor power tusundan yenıden baslatmak zoruda kalıyorum.

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Beyler Oracle Wm Virtual Box a Kali Yükleyince Tam Ekran olmuyor ? Çözümünü Bilen War mı ?

Turac000

Üye
24 Haz 2013
150
0
Merhaba,

Backtracka wpscan kurarken son aşamada

Gem::InstallError:nokogiri requires Ruby version 1.9.2

An eror occurred while installing nokogiri (1.6.0) and bundler connot contunue.

Make sure that gem install nokogiri v1.6.0 succeeds before bundling

HATASI ÇIKIYOR. HER ŞEYİ DENEDİM ANCAK SORUN ÇÖZÜLMEDİ.

Yardımlarınızı bekliyorum

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Merhaba,

Source kodlarından derleyebilirsiniz, google'da "wpscan source codes" diye aratabilirsiniz, kullandığınız depoyu geliştirip yeni depolar ekleyebilirsiniz.
/etc/sources.list'e güncel depolar ekleyebilirsiniz.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
Merhaba,

Ha bu arada, verilen hatanında çözümü sendeki Ruby yazılımının versiyonunun eski olması ama,
nokogiri yazılımının v.1.6 sürümünü bulup kurarsan sorun giderilir, depoda var mı hatırlayamıyorum şu an anakartım yanmış durumda olduğundan da kontrol edemiyorum kusura bakma...

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Arkadaşlar Sanal Pc'ye kurulan BackTrack yada Kali'ye Ağ kartını Nasıl Okutabiliriz ?Wireless'ları Görmüyorda .

HAT3M

Katılımcı Üye
19 May 2013
312
0
regedit
3 sorum olcak.

1) backtrack - kali ve ubuntuda monitör driverini nasıl yüklerim çünkü üzerinde hoparlör var. driversiz calıstıramıyorum windowsda öyle linuxda beceremedim.
2) sanal disk olaram virtualbox damı daha iyi çalışır yoksa vmwaredemi ?
3) Linux bt, kali, ubuntu sistemi vs. yada kendine özel araçlar. genelde py pl oluyor yani python ve perl bunların dısında hangi dillerle yapılır ?

HackerEmin12

Katılımcı Üye
8 May 2013
509
0
Beyler slowloris.pl yi çalıstıryorum site uzerinde building sockets yazıyor oyle kalıyor.. Bunun bir çözümü yokmu ? /backtrack 5r3/

Akrep4136

Uzman üye
23 Haz 2013
1,129
0
TAOW
shadow-mavi | Abi bana wordlist lazım Backtrack 5 R3 Wifi Şifresi Kırmak İçin Link Atarmısın

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
shadow-mavi | Abi bana wordlist lazım Backtrack 5 R3 Wifi Şifresi Kırmak İçin Link Atarmısın

CW Wordlist Maker v3

CW Wordlist Maker v3 programı ile brute force için gerkli olan wordlist oluşturabilirsiniz.
- Program saniyede 60.000(altmış bin) şifre oluşturur.
- Wordlistleri 20mb’lık paketler halinde kaydeder.
- Başlangıç şifresi özelliği ile istenilen yerden başanabilir.

Download;
- http://anl92.awardspace.com/pro/CW_W...t_Maker_v3.rar
- http://rapidshare.com/files/19810347...er_v3.rar.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.