Çözüldü Bağlantı Farklı Bir Siteye Yönlendirme

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19
C://Windows
Direk soruma geçeyim. Ben modemim üzerinden "xxx.com" adresine bağlanmaya çalışan bir kişiyi otomatik olarak "yyy.com" adresine yönlendirmek istiyorum.

Olayı daha da açmak gerekirse e-okul'da not bilgisi sayfasına bağlanmaya çalışan velimi kendim editlediğim "Not Bilgisi" sayfasına yönlendirmek istiyorum. :hosnut

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE
Cevap: Bağlantı Yönlendirme

open redirect açığı hakkında bilgili olmalısınız.
öyle bir şey yapmanı tavsiye etmem kandırsan bile okula geldiğinde, karne aldığında, kendisi e-devletten veya e-okuldan baktığında ne yapacaksın ?

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19

open redirect açığı hakkında bilgili olmalısınız.
öyle bir şey yapmanı tavsiye etmem kandırsan bile okula geldiğinde, karne aldığında, kendisi e-devletten veya e-okuldan baktığında ne yapacaksın ?

Ben şimdilik elimdeki bilgisayarı kurtarmaya bakıyorum, ailemin baktığı şey ilk sınav notum. Karnede ortalama görüneceği için bana fark etmez. Bu arada e-devlet direkt olarak e-okul'a mı yönlendiriyor? :bilgili

Ayrıca ben e-okul'u kendi yaptığım fake websitesine yönlendirmeye çalışıyorum zaten :bekliyorum

Çölkaktüsü

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
560
1
TÜRKİYE

Ben şimdilik elimdeki bilgisayarı kurtarmaya bakıyorum, ailemin baktığı şey ilk sınav notum. Karnede ortalama görüneceği için bana fark etmez. Bu arada e-devlet direkt olarak e-okul'a mı yönlendiriyor? :bilgili

Ayrıca ben e-okul'u kendi yaptığım fake websitesine yönlendirmeye çalışıyorum zaten :bekliyorum

telefondan uygulama ile bakınca başka uygulamaya yönlendirirsiniz. :D:D :D

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Doğruyu söylemek güven kazandırır. Böyle işler yaparak aileni ve kendini kandırırsın. Onun yerine sınavına düzgün çalışsan daha iyi olmaz mı?
Yalan söyleyip yakalanırsan ailenin güvenini kırmaktan ve kendini kandırmaktan başka bir şey yapmazsın..

hotspot network'ü araştırmakla başlayabilirsin.

Son düzenleme:

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19
Doğruyu söylemek güven kazandırır. Böyle işler yaparak aileni ve kendini kandırırsın. Onun yerine sınavına düzgün çalışsan daha iyi olmaz mı?
Yalan söyleyip yakalanırsan ailenin güvenini kırmaktan ve kendini kandırmaktan başka bir şey yapmazsın..

hotspot network'ü araştırmakla başlayabilirsin.

Mevzu iyi not almışsın aferin demeleri değil ki. Benim mevzum üni sınavında bile değeri olmayan 1-2 dersten kırık aldım diye hayır ayağına elin kızına elimdeki pc'yi vermemeleri. (Ucuz olsa yine belki umursamazdım)

Merhaba,

konuya göz atabilirsin;
https://www.turkhackteam.org/google...nicilari-hackleme-android-turkce-dsploit.html
Ayrıca modem arayüzünden ayarlanılabilir fakat uğraştıcı olduğundan önermiyorum.

Saygılarımla...
kanserojen

Modem arayüzünden olan daha kesin bir çözüme benziyor. Elinizde kaynak varsa atabilir misiniz?

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bir program yap, process isimlerini kontrol eden program olsun. E-okul yazısını gördüğü an tarayıcıyı kapatıp, başka bir link ile açsın. Redirect biraz zor, SSL var. Yapamazsan ben kodlarım

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
3
427
TBMM
Direk soruma geçeyim. Ben modemim üzerinden "xxx.com" adresine bağlanmaya çalışan bir kişiyi otomatik olarak "yyy.com" adresine yönlendirmek istiyorum.

Olayı daha da açmak gerekirse e-okul'da not bilgisi sayfasına bağlanmaya çalışan velimi kendim editlediğim "Not Bilgisi" sayfasına yönlendirmek istiyorum. :hosnut

bence bununla ugraşacagına derslerine çalışsan yada evde birazcık agırlık koymaya çalış ne bileyim bununla ugraşacagına kadar derslerine çalışsan yada ne bileyim evde birazcık agırlıgını koymaya çalışsan pek bişey olacagını zannetmiyorum dostum :D

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, direk eokulun bilgi sayfasını engelleyip o sayfanın artık çalışmadığını söyleyebilirsin başka sayfaya yönlendirmek nedir? Direk engelleyin o bölümü soran olursa da "E orası artık çalışmıyor, bilmiyor musunuz?" deyin bu kadar D: İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19
Bu biraz eskimedi mi bunu yapmak pek de mümkün değil :bekliyorum

Araştırdığımda ben de MITM attack yapmayı düşünmüştüm, ta ki siz bunu diyene kadar.. :bekliyorum

Sunucularını engelle o zaman arayüzden, bilgisayardan açılabildiğini anlat

Onu deniyordum zaten ama ebeveyn kontrolü sekmesinde sadece anahtar kelime istiyor url veya ip kabul etmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.