baglı wifi şifre bulma hk?

ahmethx

Üye
19 Ağu 2017
149
0
beyler turk telekom diye wifiye baglandım galiba ttnet wifiye bagladı adam. şifresini nasıl bulabilirim modem arayüzüne girdim ordaki şifreyi denedim ama ordanda giriş yapamadım konu hakkında bilgidi olan varmı

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Bilgisayardan bağlandıysan sağ alt köşede bulunan "ağ baglantısını gösteren" simgeye tıkla.ve aşağı da ki gibi takip et.

Ağ ve Paylaşım Merkezi>Kablosuz İnternet Bağlantısı>Kablosuz Özellikleri>Güvenlik sekmesi>Karakterleri Göster kutucuğunu işaretle> Ağ güvenlik anahtarı bölümünden şifreni görebilirsin.

ahmethx

Üye
19 Ağu 2017
149
0
Bilgisayardan bağlandıysan sağ alt köşede bulunan "ağ baglantısını gösteren" simgeye tıkla.ve aşağı da ki gibi takip et.

Ağ ve Paylaşım Merkezi>Kablosuz İnternet Bağlantısı>Kablosuz Özellikleri>Güvenlik sekmesi>Karakterleri Göster kutucuğunu işaretle> Ağ güvenlik anahtarı bölümünden şifreni görebilirsin.

maalesef telefondan baglandım ios

kimse bilmiyormu telefondaki wifiyi nasıl bilgisayara aktaracam onu söyleyin bari

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
Jailbreak edilmiş iPhone’da Cydia aracından Networklist tweak’i için arama yapın. Bu aracı yükledikten sonra Wi-Fi ayarlarına gidin, Network Passwords adlı yeni bir buton göreceksiniz. Eski iOS versiyonlarında bu seçenek Known Networks olarak da belirebilir. Bu butona dokunduğunuzda iPhone’da kayıtlı olan Wi-Fi şifreleri listelenecektir.

ahmethx

Üye
19 Ağu 2017
149
0
Cεys;7814281' Alıntı:
Jailbreak edilmiş iPhone’da Cydia aracından Networklist tweak’i için arama yapın. Bu aracı yükledikten sonra Wi-Fi ayarlarına gidin, Network Passwords adlı yeni bir buton göreceksiniz. Eski iOS versiyonlarında bu seçenek Known Networks olarak da belirebilir. Bu butona dokunduğunuzda iPhone’da kayıtlı olan Wi-Fi şifreleri listelenecektir.

jailbreal degil öaalesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.