Bakın Burası Çok Önemli

Unlimited Fps

Uzman üye
28 Eki 2012
1,370
1
İstanbul
Beyler Belki Demişsinizdir "Keşke Grafik Team'a Girebilsem" Yada "Keşke Bende Arge'den Olsam" Diye Ama Bir Sorun Var

Hakops/Yazılımcı Adam Okulda Okuyor Herşeyi Öğreniyor Kodları Falan Ne Nerde Ondan Sonra Bir Program Yapıyor Herkes Hevesleniyor Bende Yapmalıyım Diye 100 Kişi Özeniyor 5 Kişi Yapıyor :)

Diğerleri Hayal Kırıklığına Uğruyor

Yada

Se-zer/Grafiker O da Derslerden Öğrendi Neyin Nerde Olduğunu Adam Yaptı Millet Onada Özendi :) Gene Ama Ben Kararımı Verdim Vb6'dan Anlıyorum Ama Kodlarla Alakam Yok O Yüzden Grafiker'lik Kolay Neden mi?

Yazılımcılarda Kodları Ezberlemek Gerekiyor Ama Grafikerler'de Hayal Gücü Yetiyor Bende Kendimi Grafiker'lere Tanıtarak Grafik Team'a Giricem ;) Nasıl?

Hybris

Uzman üye
1 Kas 2009
1,020
0
System.Data.
Beyler Belki Demişsinizdir "Keşke Grafik Team'a Girebilsem" Yada "Keşke Bende Arge'den Olsam" Diye Ama Bir Sorun Var

Hakops/Yazılımcı Adam Okulda Okuyor Herşeyi Öğreniyor Kodları Falan Ne Nerde Ondan Sonra Bir Program Yapıyor Herkes Hevesleniyor Bende Yapmalıyım Diye 100 Kişi Özeniyor 5 Kişi Yapıyor :)

Yada

Se-zer/Grafiker O da Derslerden Öğrendi Neyin Nerde Olduğunu Adam Yaptı Millet Onada Özendi :) Gene Ama Ben Kararımı Verdim Vb6'dan Anlıyorum Ama Kodlarla Alakam Yok O Yüzden Grafiker'lik Kolay Neden mi?

Yazılımcılarda Kodları Ezberlemek Gerekiyor Ama Grafikerler'de Hayal Gücü Yetiyor Bende Kendimi Grafiker'lere Tanıtarak Grafik Team'a Giricem ;) Nasıl?

Kodları ezberlemek mi gerekir :D
Grafikte sadece hayal gücü yetiyor ha :) bravo dostum çok iyi yoldasın bu gidişle 10-15 seneye grafik time girersin bence :D

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
haklı sayılırsın biraz ama ilgiyle alakalı bişey yani ilgin varsa sayfalarca kod ezberlersin ve zevk alarak yaparsın... zorluğa göre seçim yapma diorum...

LuKaS

Üye
7 Ocak 2013
187
0
İstanbul
Ben Web programlamacısıyım.Bu işi pro. olarakda yapıyorum.Ama sana sunu söleyim ezberledigim hiç bir kod yok.Sadece mantıgını kavra yeter.Gerisi sana kalıyor.
Ezber ezber bi yerden sonra tıkanırsın.

Unlimited Fps

Uzman üye
28 Eki 2012
1,370
1
İstanbul
Pekala Diyelim ki Oyunlara Hile Program'ı Yapacağız Ama Gerekli Kodları Bilmiyoruz Ne Olacak Vahiy mi İnmesini Bekleyicez :D Ama Grafiker'likte Bir Resmin Üstüne Yazı Yazarız Resim Koyarız Hoş Hale Getiririz Hayal Gücümüzle

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir

Yada

Ben Visual Basic'i Kendim Öğrendim.Okulda Bu Sene Başladık Ders Görmeye oda c# Zaten.
Ben 1 Senede Öğrendim :)

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Programlama Kendi Adamı Konuşayım Mantıkla Hayal Gücü Bir Arada Çalışıyor.

Hayal Gücü Derken Diyebilirsiniz Hayal Gücü Şurda İşine Yarıyor.Kodları Farklı Açıda Kullanma , Yeni Değişik Program Fikirleri Veya Bİ Kod Yazacaksınız Sonra Hayal Gücünüzle Onun Daha Kısa Ve Verimli Halini Bulabilirsiniz.

Mantık Zaten Olmadan Olmuyor :) Şunuda Söyliyim Ben Asla Kod Ezberlemem.Bu İşte Ezbere İş Pek Tutmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.