Çözüldü Bana Video edit programı söylermisiniz.

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jD09LRRG4W0&feature=youtu.be[/ame]

Arkadaşlar merhaba.

Bana Video edit programı lazım youtube a ilk adımımı atıyorum ilk videomda bir sosyal deney üstteki link te video yu görebilirsiniz. berbat bir edit var. Sizden ricam Bana ücretsiz full sürüm edit yapabileceğim bir program söylermisiniz.

Şimdiden Herkese Teşekkür Ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Sistem'in iyi ve profesyonel yapacağım dersen premier pro derim ama rutin kullanım için ise vegas pro 13-15 derim gerçekten memnun kalacaksın.

Gerçekten güzel programlar ama 1-2GB harcamak istemiyorsanız o'na (ve kullanmıda oldukça zordur vegas pro'nun vs.) Youtube'de 5.300 bin takipçim bulunmakta ve bu takipçiyi "Movie Maker" (Windows'un kendi edit programı) ve Camtasia Studio ile yaptım yani kısacası en basit programlar ile bile bu kadar takipçiye ulaşabilirsiniz.

kirisci

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
384
0
Camtasia studio kullan şimdilik full ü de mevcut googleye bak bulursun senn için en ideali o bence sistemin iyi değil anladığım kadarıyla. hoş bana 12 gb ddr4 gene yetersiz geliyor ama adobe premier için :)

Ama sorun şu sendeki kardeşim video kaydettiğin program yanlış :D telefondan yapıyorsan kaydı bluestack kur oradan kayıt yap. video editinde bu video için aşırı büyük bir şey yok normal güzel işte :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Merhaba,

Tavsiyem Sony Vegas Pro 13'dür. Katılımsız indirmeniz halinde lisanssız kullanabilirsiniz. Otomatik lisanslama yapılmaktadır.

İyi forumlar...

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Video editleme değil Özel Efekt Programı After Effects CC 2014 kullan. bitirdiğin zaman videonun boyutu en az 1-2GB olur :D ama kaliteden hiçbir şekilde kusur vermez. 1GB internetin yoksa Videoyu Flash diskine at git internet kafeden Youtube'ye yükle. Ben öyle yapıyordum.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Vegas pro camtasia felan kullanma bence ogrenimi daha zor cok ayar var ben movavi video editor kullaniyorum movie makerin gelismisi gayet anlasilir surukle birak teknigi var kullanimi cok basit

H4RK4L

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
424
1
ANKAKUŞU

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.