Banka Hesabı Hakkında

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Öncellikle merhabalar THT Forum üyeleri,

Ben sadeceon üzerinde satış yapmaktaydım sadece bununla kalmayıp başka forumlarda satış yapıyordum genellikle IBAN Numarası gönderip paramı alıyordum.

18 yaşından büyük olmadığım için abimin hesabını kullanıyordum ama bana baya sıkıntı cıkarıyor bu durum hesap benim adıma olmadığından vb. şeylerden sorun yaşıyordum.

Sorum şu ben nasıl 18 yaşından küçük banka hesabı açabilirim bir kaç bankaua gittim ama bana alacağım kartla havale ve internet üzerinden alışveriş yapamazsın dediler ne saçma ey ininal bile online alışveriş yapıyor.

Var mı bir fikriniz, alternatif ve ya 18 yaşından küçük ise banka kartınız var mı varsada hangi işlemleri yapılabiliyor?

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için biraz aciliyeti var yazarsanız çok mutlu olurum.

HackerByAdem

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
321
0
Diyarbakır
Ziraat Bankasından veli olması şartıyla hesap açtırabilirsin fakat tek olumsuz yanı senin başkalarına para gönderememen. Kısacası Havale/EFT yapamaman. Onun dışında Para Çekme-Yatırma, Alışveriş yapma, Para alma gibi birçok şeyi kullanabiliyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.