Banka'da açık buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yldzemre088

Katılımcı Üye
28 Nis 2014
752
1
keşke benim evdeki teknoloji onlardan üstün olaydıda , paraları çektikden sonra feysi satın alıp tükhacke baglardık :D

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
2 Şansın Var Bana Göre :

1.Bankayı Ara Sitenizde Açık Var Belirli Bir Para karşılığında söyliyebilirim diyeceksin.
2.SQL deki kredi kartlarının hepsini al deepweb 'de sat acayip para kazanırsın ama biraz tehlikeli iş sen bilirsin :)

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
İsrail bankasıysa acıgı söyle bana. Gazzeye yardım lazım. Nerenin bankası ona göre bir şey yaparız. Ama harama el uzatma. Sadece İsrail bankasıysa bir şeyler yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.