BANLANMAK MI!!! o da ne?

Öncelikle şunu belırteyım bu konu hiçbir forumda sitede yok tht ye özel
bir sitede yada forumda banlandınız ve tekrar girmek istıyorsunuz çok da sinirlisiniz nasıl benı banlarlar dıyorsunuz ben çok ban yedım o durumu iyi bilirimJ pekı sıze ban atan arkadaş girmemenız için neler yapıyor önce onların uzerınde forumların bazılarında ban şekıllerı değişik olur kimisi iyi niyetlıdır uygunsuz bir şeyler yaptığınız için yada foruma aykırı davrandığınız için uyarı amaçlı ban atmıştır kımısı ise acımasızdır aşağıda nerelere ban atıldığını göreceksınız sayıyorum
1-birincisi nıck ban yersınız ama başka nıkle girebilirsiniz
2-nick ban yersınız aynı zamanda statik ip ban yersınız ama modeme reset işi çözer tabıkı başka nıkle girmelısınız
3-nıck ban+sabit ip numarasına ban zor iş ama çözülür anlatacağım sabır
4-nick ban+ sabıt ip+mac ban (hallederız)
istersenız azıcık abartalıJ
5-nick ban+sabit ip+mac ban+hdd ban zor iş kımısıne göre bize göre ise zor ama ımkansız değil istersenız anlatmaya ve paylaşım yapmaya başlayalım
Şimdi gelin teker teker çözümlerini okuyalım
resımlerle uzatıp görüntü kirliliği yapacağımıza word belgesı olarak upload edeyım
ordan çekıp okuyun arkadaşlar takıldığınız yer olursa sorun anlatayım bu dokumanla çözemeyeceğınız ban yoktur bu kadar iddalıyım

94529iii22.jpg

https://tik.lat/VDreq

alternatif link1
94529iii22.jpg

https://tik.lat/vxE3R

Son düzenleme:

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
yazdıgımız sorulara cevap gelmeyınce sunu dusunuyorum .acaba aart nıyetlı bır paylasımmı . kendı bunu kullanmadıgı ıcın cevap veremıyor olabılırmı . ben sahsen sorulan sorulara cevap gelmedıgı ıcın art nıyetlı paylasım olarak dusunuyorum . ındırmeyı denemedım cevap gelmedıgı ıcın ....

ınsallah trojen vardır gormek ıstemedıgım bısı de
Microsoft Word Belgesi uslanmaz kardeş 350 kb lık ufak bi dosya içindekı program linklerınden adı gecen konuları indiriniz konular kendı uploadım ama siz babanız dahı programı vermış olsa dahi virüs taramasından geçırınız ayrıca link yenilendı kırılınca haber edersenız yenılerım rapid premıum um olmadığından 10 ındırmeden sonra link malesef kırılıyor sorulara gelınce arkadaşlar elimden geldığınce sorduğunuz sorulara zamanında cevap vermeye çalışacağım sorduğunuz her soruya cevap bulacağınızdan emin olun selam ve dua ile yenı link

https://tik.lat/ojR7v

bırazdan alternatif de koyacam:yaho1:yaho1:yaho1

alternatif1
http://rapidshare.de/files/48291126/banadiyaman.rar.html

Son düzenleme:

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
ıyıde bunun ıcınce bısı yok sadece dll dosyası gıbı bısı var . ????????????????

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
nasıl yok az önce indirdim gereken bilgiler program siteleri hepsi detaylı şekilde anlatılmış sen pc onu acacak program yoktur kardeşim

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
lınkler ıcındemı hımmm programı goremeyınce sılmıstım . offıce 2003 programı vardı sıldım offıce 2003 devamlı yazılım sahtekarlıgı damgası yıyorum vede uyarı cıktıgında guncelleme gıbı bısı yaptıgında trojen gelıyor. guncellemeyı kapatamam wındows guncelemem gerekebılıyor. lısanlısını alana kadar beklemek zorundayım :S

lınkler ıcındemı hımmm programı goremeyınce sılmıstım . offıce 2003 programı vardı sıldım offıce 2003 devamlı yazılım sahtekarlıgı damgası yıyorum vede uyarı cıktıgında guncelleme gıbı bısı yaptıgında trojen gelıyor. guncellemeyı kapatamam wındows guncelemem gerekebılıyor. lısanlısını alana kadar beklemek zorundayım :S
office2003 burdan ındırebılırsın
http://www.turkhackteam.org/windows/microsoft-office-2003-turkce-frontpage-tek-tiklama-ile-kurulum-186922.html
office ve windows xp lisansli yapmak içinde

Windows XP ve Office XP orjinal yapın güncellemeler alınabiliyor.

xcxv.gif

http://rapidshare.com/files/53380506/Clipp...sh_legal_xp.rar

:D:D:D

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
offıce 2003 exe dosyası var sorun bende guncelleme acık lısanlı olunca wındows o yuzden yakalıyor wındows vede lısanlı almam ıcın uyarıyor vede programıda sılmeme ızın vermıyor . guncelleme gıbı bır sayfa acılıyor ve gumcelleme sırasında trojen gelıyor daha once 2 defa basıma geldı gercı sıstemı gerı yuklerımde ..... ben cs de sxe ban yedım sucsuz yere ne yapsan banı kaldıramadım modeme reset attım ıp degıstırdım dns degıstırdım olmadı acayıp bır sıstem kurmuslar nasıl yaptılarsa sunucuya gıremıyorum .

offıce 2003 exe dosyası var sorun bende guncelleme acık lısanlı olunca wındows o yuzden yakalıyor wındows vede lısanlı almam ıcın uyarıyor vede programıda sılmeme ızın vermıyor . guncelleme gıbı bır sayfa acılıyor ve gumcelleme sırasında trojen gelıyor daha once 2 defa basıma geldı gercı sıstemı gerı yuklerımde ..... ben cs de sxe ban yedım sucsuz yere ne yapsan banı kaldıramadım modeme reset attım ıp degıstırdım dns degıstırdım olmadı acayıp bır sıstem kurmuslar nasıl yaptılarsa sunucuya gıremıyorum .
daha acayip sistemlere girdim:D verdığım word dosyasını indir içindekileri dıkkatlıce uygula zaten resimli anlatmışım ip adresın mac adresın pc hdd volume ıd numaran değişiyot yanı başka pcden başka ülkeden mesela almanyadan oyuna giriyormuş gibi olursun dedığım gibi aşamayacağı tek ban nick ban yanı banlandığın nickle giremezsın site sahibinden başkası kaldıramaz ha dıosan ki siteye sızarım açık yakalarım nick banı kaldırırım o başka
aslında fazla da yazmak ıstemıyorum gereken herşey dokumanda mevcut sadece yapamayanlara cevap vermek istıyorum

benım ısletım sıtemı vista doc dosyalarını acamıyorum baska uzantılı olarak atsana +repp
vista da office 2003 çalışır lınki vermışım bi yukarda ama onu indirip kuramam dıyorsan sana not defterı olarak atayım fakat konun içinde resımlı anlatımlar var resımlı anlatım olmazsa banı kaldırmada ip değişmede zorluk çekersın tavsıyem office yuklemen kaldı ki her pc de olması gerekıyor offıce nın

Aqlı sıra Sıızn pc Keyllogger yollıcak CAKKAL
indirdiginiz dosyaları taratın plzzzz
word dosyası 451kb :D keylogerın server boyutu kaç?? hanı bi fıkra vardır nasrettin hocanın hanım kedi iki okka ette 2 okka bu kediyse et nerde etse kedi nerde:puahben sana küfretmeyecem küfür benım yerine virüs tarama sonuçları eder:D:D:D buyur sonuçlar

Jotti's malware scan

Filename: ban yemek mı o da ne.doc
Status: Scanning file...
Scan taken on: Sat 12 Sep 2009 12:53:40 (CET) Permalink

Additional info

File size: 461312 bytes
Filetype: Microsoft Office ******** Microsoft Word ******** MD5: c3907477ccc5ef7cf4201a17c7eec76c SHA1: f44e76c5e934d257dd4e42fc156cbb7413a13f11

Scanners

arcavir.gif
2009-09-11 Found nothing
gdata.gif
2009-09-12 Found nothing
asquared.gif
2009-09-12 Found nothing
ikarus.gif
2009-09-12 Found nothing
avast.gif
2009-09-11 Found nothing
kaspersky.gif
Scanning, please wait...
avg.gif
2009-09-12 Found nothing
nod32.gif
2009-09-12 Found nothing
avira.gif
2009-09-11 Found nothing
norman.gif
2009-09-11 Found nothing
bitdefender.gif
2009-09-12 Found nothing
panda.gif
Scanning, please wait...
clamav.gif
2009-09-12 Found nothing
quickheal.gif
2009-09-11 Found nothing
cpsecure.gif
2009-09-12 Found nothing
sophos.gif
2009-09-12 Found nothing
drweb.gif
2009-09-12 Found nothing
vba32.gif
2009-09-10 Found nothing
fprot.gif
2009-09-11 Found nothing
virusbuster.gif
2009-09-11 Found nothing

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.