BANLANMAK MI!!! o da ne?

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
hocam bu yöntem online oyunlarda ban yiyenler içinde olurmu yani yediğimiz banı açarmıyız bunla

hocam bu yöntem online oyunlarda ban yiyenler içinde olurmu yani yediğimiz banı açarmıyız bunla
bu yöntem tam olarakda senın söyledığın gibi online oyunlar için online oyunlarda özelliklede okey ve chat sitelerinde yedığım banlardan dolayı çok site karıştırdım aradım taradım tam bir çözüm bulamadım ve kendım gelıştırdım bu yöntemı tamamen benım bulduğum bir yöntem bu ve kesınlıkle hiç bir sitede bulamazsınız bu dokumanı

azman77

Yeni üye
6 Eyl 2009
48
0
slmmm

dostum banlanma konusunda yazdıklarını aldım proxy cap indirdim fnakat serial istiyor oryaı geçemedim googlede de bulamadım ban yedim acilll

azman77

Yeni üye
6 Eyl 2009
48
0
ban yedim sitenin birinde o biçim bastım kalayı hepsi terörist adminlerin..okey yeri umarım anladınız yıkacam oraları inşllahhh ..

Linki bi yenilesen :S
buyur babacan

94529iii22.jpg

http://rapidshare.com/files/28812939...yaman.rar.html

kankam biraz açık anlat ta şu turk düşmanı sitelerde yediğimiz banı açak tanıtak kendimizi avrupaya Helal

verdığım word dosyasında tüm programlar kullanma şekılleri resimli olarak anlatılmış onu indir içeriği oku gerekli programları yazıldığı şekılde uygula takıldığın yer olursa yada yapamadığın yer bana sorabılırsın elimden geldığı kadar anlaşılır bir şekılde yazdım konuyu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.