Banner İntro tasarımı Düşünceleriniz ?

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5F93MIf9DEE[/ame]

DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİRMİYİM AMAÇ PRİM DEĞİL ZATEN YETERİ KADAR HİT VAR

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
bu benim ilk banner introm ama ben bu işlerde profesyonelim [ame]https://www.youtube.com/watch?v=hUENhTIvBCQ[/ame] bu videomdaki gibi birsürü şey var bu kanalda

22 Mar 2015
93
0
</>
Kardeşim ben bu işlerde profesyonelim demek biraz aşırıya kaçar abartma hemde banner güzel ola bilir ama bi bannerdan intro yapmak değişik olmuş banner dediğin resim olur intro dediğin kanal tanıtımı gibi bişey olur bende youtube üzerinde 2 senedir tasarımcıyım ben bile kendime profesyonel demiyorum gerçekten profesyonel olan insanlar var o kadar büyük konuşma ama güzel olmuş başarıların daim olsun

erkanbaba0

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
444
0
CF-Venice
Kardeşim ben bu işlerde profesyonelim demek biraz aşırıya kaçar abartma hemde banner güzel ola bilir ama bi bannerdan intro yapmak değişik olmuş banner dediğin resim olur intro dediğin kanal tanıtımı gibi bişey olur bende youtube üzerinde 2 senedir tasarımcıyım ben bile kendime profesyonel demiyorum gerçekten profesyonel olan insanlar var o kadar büyük konuşma ama güzel olmuş başarıların daim olsun

öm atarsan facebook sayfamı felan atabilirim kardeş 63 bin takipçim var ve ben 5 senedir bu işin içindeyim yani kısacası bunlar daha hiçbirşey

RasAlGhos

Uzman üye
6 Ocak 2016
1,101
0
Ellerine Salık Gayet Başarılı Bi Çalışma Çıkarmışsın Ortaya Kendini Geliştirmen Dileğiyle İyi Günler İyi Forumlar ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.