Barzaniye Karşi Boşmu Duracağiz

bilinmez

Yeni üye
7 Nis 2007
2
0
Arkadaşlar iki gündür yaşanan olaylar malum. Bazı köpekler ülkemize kafa tutacak kadar haddini aşmıştır.bu olaya sessizmi kalacağız..
Şimdi susma değil hadlerini bildirme zamanıdır..

ssaydan

Yeni üye
14 Nis 2007
2
0
gardasım ne yazıkki basımızdaki miliyetsiz dindar görünümlü hristiyan dostları oldugu müddetce herkes Türke kefen bicmeye calısır.Dünyayı titretirken öyle aciz bi hale soktular ki bizi sanki haclılar olmadan acımızdan ölecez insanlarımızı aciz gibi hissettirmeyi basardılar.o dedigin insana benzer yaratık devletimizde agırlandı muhabbetler adam niye yapmasın ki bu kadar duyarsız iktidar ve vurdumduymazlasan halk oldugu müddetce daha neler gelecek basımıza Yüce Allah inananları ve devletimizi korusun

eternity272

Yeni üye
11 Nis 2007
3
0
bi kac kişi hacklesin su amerika ve ırak sitelerini türk bayrağımızı dalgalandırsın gavurların sitesinde

TURK_AY

Üye
8 Nis 2007
163
1
Evet Ya Biz Madem Savaşa Sinira Gidemeyeceğiz Bari şu Itleri Sanal Alemde Ezelim....

O şerefsiz Adam Zaten çok Kaşiniyordu..

Allahin Ziniyle Yakinda Gireriz Oralara.

ccc_reis_ccc

Yeni üye
8 Nis 2007
17
0
ARKADAŞLAR BARZANİNİN LAFLARINA BAKIP BOŞUNA ONA HİDDETLENMEYİN O SADECE ABD'NİN BİR KUKLASI NE DENİRSE ONU YAPIYOR SIRTINI BİZDEN DAHA BÜYÜK BİR DAĞA YASLADIĞINI DÜŞÜNÜYOR.
BİLMİYORKİ BİRGÜN ABD ÇEKİP GİDECEK KALICAZ BAŞBAŞA OCAĞIMIZA DÜŞECEK İŞTE O GÜN ŞİMDİKİ ETTİĞİ LAFLARI HATIRLATIRIZ.

mixer

Yeni üye
15 Nis 2007
1
0
aRKADAŞLAR bİR çOĞUMUZ bİR İKİ sİTE KAPATTIĞIMIZDA kENDİMİZ HACKER SANIYOR oYSA HACKER sİTE kAPATMA değildir. Hacker Gizlice elekronik ortama sızma yani bir diğer anlamıyla internet casusus olmadır. Bizim ulkede bu tur hackerlar çok nadir bulunuyor...

En çok Rusyada Bu tur Hackerlar bulunmaktadır...

hacker denilince benim aklıma site kapatma değil İnternetten Yaralanarak
Sisteme Sızma Ve istediği gib yonetme yada Bilgiyi izleme dir.

Yani Barzaninin İnternet Dokumanları ve Tv si varsa Tvdeki verilri alma ve Tv yayın sistemini hasar vermektir..

Umarım Ne dediğim anlaşılmıştır

qwerty23

Yeni üye
3 Şub 2007
15
0
kayseri
barzani çakalı blöf yapıyor...bakalım Türkiye'nin gücü varmı yokmu diye....terazinin kefelerini ayarlıyor amerikayla beraber...farkında değilmisiniz bir bakıyosunuz tehdit ediyor,ertesi gün savaşla kanla olmaz dialog la olur diyor...ne zaman sınırda hareketlenme var o zaman barzani yumuşuyor.....bence tsk hükümetin değişmesini bekliyor,zaferi akp ye mal etmek istemiyor....ama açıkcası akp de iktidardan düşeceğe benzemiyor...o halde bize tükürdüklerimizle beraber,onların tükürüğünüde yalamak kalıyor....pasif bir başbakana ve bu iktidarı seçenlere duyurulur...anlayacaklarını sanmam ama duyurmakta fayda var(dar kafalılar)

Hakyoldaş

Yeni üye
15 Tem 2007
17
0
Baba merak etmeyin bizim ordumuz bu şekilde olduğu sürece bize hiç birşey olmaz ama dindar görünüp dinsiz olan bi iktidar olmamalı başımızda

RaFaGa

Yeni üye
16 Tem 2007
5
0
mhp'miş pehhh. MHP'nin türkiye'ye ne kattiği war ki ! MHP'nin de iktidar oldugu zamanları gorduk bahcelının zamanını TÜRKİYE KRİZe gitti be KRİze siz hala oturmuşsunuz akp'ye laf atıyonuz ! YAzIKLAR olsun be BİRİDe ordan DAR KAFALI DİYO ! mhp'nin turkiye'ye ne kattıgını biri acıkca bana solese cok sevınırım ! ben akp'nın yaptıklarını yaz yaz bıtıremem burda!

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
mhp'miş pehhh. MHP'nin türkiye'ye ne kattiği war ki ! MHP'nin de iktidar oldugu zamanları gorduk bahcelının zamanını TÜRKİYE KRİZe gitti be KRİze siz hala oturmuşsunuz akp'ye laf atıyonuz ! YAzIKLAR olsun be BİRİDe ordan DAR KAFALI DİYO ! mhp'nin turkiye'ye ne kattıgını biri acıkca bana solese cok sevınırım ! ben akp'nın yaptıklarını yaz yaz bıtıremem burda!

Burası siyaset tartışma yeri değil ama cevaplayım...

1.si o dönemde mhp iktidara geldiğinde tek başına değildi koalisyondaydı..Tek başına gelipte yapamasaydı birşey demezdim

2si ben sana akpnin yaptıklarını sayarsam yaz yaz bitmez ;)

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
Bazı sıyası partıler ve de ulkeyı yonetmeye çalısan bazı kısılerın foyası ortaya çıkmasına ragmen resınlerle belgelerle açıklanmasına ragmen bu sahıslara oy atmaya devam eden sahıslar olursa bu ulke daha çok soyulur oncelıkle mılletın cebını dusenmeyı bırakıp mılletını dusunmesı lazım.Cebıme 3 kurus gırıyorsa bu partı ıyıdır mantıgının degısmesı lazım.Eger gunu bırlık yasamaya devam edersek gelecek nesıl torunlarımız çocuklarımız arkamızdan çok laf eder haklı olarak artık cekı duzen almamız lazım.Mılletı gutmeye devam edıyorlar ve mıllette bunu kabul edıyor yazıklr olsun gerçekten.Bu seferde bıle bıle ınsanlarımız bu ulkenın yok olmasını ızın verırlerse inanın çok kotu seyler olacak artık bızlerde bosa konusup bosa çaba harcıyacagız..

qwerty23

Yeni üye
3 Şub 2007
15
0
kayseri
akp lilerin dar kafalı olduğunu bu cevaplardan sonra tekrar vurguluyorum...sen daha bizim iktidar olmadığımızı bilmiyorsun...3 lü koalisyon vardı ortada ama siz dar kafalılar o dönemdeki her kötü olayı mhp nin üzerine atıyorsunuz..ülkenin durumu kötüye gitmekteyken koalisyonu sizin gibi koltuk sevdalısı olmayan Sayın Devlet Bahçeli bozdu...var mı onun gibi babayiğiti akp de...sizin ne olduğunuz belli değil ki bence pkk dan daha tehlikelisiniz,hiç yoktan pkk nın ne olduğunu biliyoruz...siz muallaktasınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.