Başım beladamı acilllll gir

24 Ocak 2016
213
0
Arkadaşlar eski sevgilimi işlettik ama özelden degıl ark kufrettı felan 5 dakka sonra babası aradı numaranız elımde felan ddıyor bısey yapabılırmı bulabılırmı benı sızce

'Elit'

Özel Üye
26 Ocak 2016
1,538
15
Uzay Boşluğu
21.05.2015 Tarihinde çıktığım duruşma hk ;

15.11.2014 Tarihinde gizli numaradan arkadasımın telefonundan rehberdeki kişileri arıyoruz.
Gıcık oldugu Kavgalı bir arkadasım var dedi aldım telefonu elime. Sövüyorum gelişi güzel, fakat bir sorun var sövdüğüm kişi çocuk değil babasıymış. :)

Neyse biz bunun farkında değiliz o gün , kapattık telefonu eğlenmeye devam . biggün eve bi mektup mahkeme kağıdı Adam bizi mahkemeye vermiş hakaret davası , beni bi stres sardı mecburen gidicez durusmaya .

Neyse duruşma vakti yaklaştı , 1-2 hafta bişi var. Adam bizi aradı dedi davadan vazgeçtim.
Ama dava kamu davasına döndü.

Dedik tamam bişi çıkmıyacak bu olaydan kurtulduk

mahkeme günü gittik adliyeye verilen ceza 3 ay hapis cezası. Yaşım o zaman 18 den küçük olduğu için 5 yıl suç işlememe zorunluluğu koydular , cezayı erteledıler.

Adam 1 kuruş dosya masrafı ödemedi , Şikayeti çektiğinden dolayı :)

Demek istedğim gizli numaradan arayıp aramadığın birşeyi değiştirmez. Eğer adam öyle bişi dediyse , biraz ciddilik varsa yapar. Sende paşa paşa cezanı alırsın.
Hakaret Davası basit bir dava gibi görünsede cezası ağırdır.

Daha detaylı bilgi almak için avukat forumları var orlarda konu açabilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.