Başınıza Gelen Garip Olayları Söyleyin +16 Korkan Gelmesin

Dark Wolf

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
610
1
Ankara
Garip Olaylar Cinn Ler Ve Garip Olaylar Hakında Epey Bilgim Var Merak Etiniz Soru Ve Garip Olay Varsa Diyin

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,880
371
27
anka
16 yaşımda iken evde kimse yoktu ailem 1 günlük memlekete gitmişti. Gece bizim odada ayak vardı tam odaya girecekken kalbim sıkıştı bildiğin orda , üst kat vardı direkt onlara gittim. ( Uyumamışlar daha :D ) Sonra dedi ki " Bizim oğlandır , Bayrak asıyorduk ( gece 11'de bayrak asıyorlar :D ) yüzden görmüşsün dedi :D biraz saçma olabilir ama gerçek.

Dark Wolf

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
610
1
Ankara
.

16 yaşımda iken evde kimse yoktu ailem 1 günlük memlekete gitmişti. Gece bizim odada ayak vardı tam odaya girecekken kalbim sıkıştı bildiğin orda , üst kat vardı direkt onlara gittim. ( Uyumamışlar daha :D ) Sonra dedi ki " Bizim oğlandır , Bayrak asıyorduk ( gece 11'de bayrak asıyorlar :D ) yüzden görmüşsün dedi :D biraz saçma olabilir ama gerçek.

Ayak Tersmiydi Düz Müydü Cinler Bazen Biz İnsanlar İle Dalga Gecer

Gorkovski

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
957
0
Hiçlik
Ailecek bir yeri ziyarete gittik ve gittiğimiz yerden döndük tam dönerken bir eve baktım ve duvarda boy sırasına göre gölgeler var. Karşı tarafına bakıyorum birisi yok arkadaş sinsice yürüyorlar başka bir yere doğru. Korktum sonra annemin tarafına gittim birşey diyemedim.(Ailemin birkaç metre uzağındaydım)

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Ben gerçekten paranormal olay yaşadım. Babannemle 2 kat üst üste oturuyoduk. 2. katta biz alt katta babannem. Salı günüydü pazar falan vardı bizim kapının önünde arkadaşımda bisikletle dolaşıyodu falan. Dedi knk sizin babannenin evinde kimse var mı dedi bende yok dedim niye ki dedim. Işık yanıyo dedi. Babannemde o zaman Gebze'ye gitmişti. Evde kimse yoktu. Işık yanıyo dedi gece 10:30 falandı. Sonra aldırmadım şaka yapıyodur dedim. Yatarken gece saat 1:30 falan çekmece açılıp kapanma sesi duydum. Babama söyledim bişe yoktur yat uyu dedi. Aldırış etmedim uyudum. Sabahleyin eve baktık her şey yerli yerindeydi. Birde radyo sesleri geliyodu... Sonra yeni eve taşındık... Başımda geçen bir olay bu da.

Gorkovski

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
957
0
Hiçlik
Ben gerçekten paranormal olay yaşadım. Babannemle 2 kat üst üste oturuyoduk. 2. katta biz alt katta babannem. Salı günüydü pazar falan vardı bizim kapının önünde arkadaşımda bisikletle dolaşıyodu falan. Dedi knk sizin babannenin evinde kimse var mı dedi bende yok dedim niye ki dedim. Işık yanıyo dedi. Babannemde o zaman Gebze'ye gitmişti. Evde kimse yoktu. Işık yanıyo dedi gece 10:30 falandı. Sonra aldırmadım şaka yapıyodur dedim. Yatarken gece saat 1:30 falan çekmece açılıp kapanma sesi duydum. Babama söyledim bişe yoktur yat uyu dedi. Aldırış etmedim uyudum. Sabahleyin eve baktık her şey yerli yerindeydi. Birde radyo sesleri geliyodu... Sonra yeni eve taşındık... Başımda geçen bir olay bu da.
Tırstım, 1 Sayfaya kadar uzatsaydın yine okurdum :D

Dark Wolf

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
610
1
Ankara
Ailecek bir yeri ziyarete gittik ve gittiğimiz yerden döndük tam dönerken bir eve baktım ve duvarda boy sırasına göre gölgeler var. Karşı tarafına bakıyorum birisi yok arkadaş sinsice yürüyorlar başka bir yere doğru. Korktum sonra annemin tarafına gittim birşey diyemedim.(Ailemin birkaç metre uzağındaydım)

Gölgeler Hangi Renkti

Dark Wolf

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
610
1
Ankara

Babannen Taşındımı Peki O Evden

atabey2772

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
577
1
Antepce Bir Laf Vardır Bilmem Sizde Varmıdır Gö**nüz Açık Kalmış :)

Ama Harbiden Böyle Olaylar Yaşanıyor Biz Arkadaşlardan Nova Prospekt Kanalında Korkunç Video İzliyorduk Videonun Yarısında Bizim Arkadaşa Bir Fenalık Geldi Kalbi Daraldı Yatırdık Dediki. Olum Kalbime Vurma La Acıyo zaten Dedi,Olum Oda Soğuk Sobayı Yaksanıza La Dedi,Git Allahını Çağır La Dedi.
Biz Dua Okumaya Başladık Arkadaşı Kaldırdık Dedikki Sen Yatarken Ne dedin La dedik O da Dediki Birşey Demedim Dedi Birdaha Korkunç Video İzletmedik. Benimki Bu Kadar

Baris1307

Üye
14 Şub 2016
187
0
İstanbul
Reis evde kendi odamda tadilat vardı boya yapılmıştı yeni bende salonda yatıyordum uyuyamadım nedense aklıma cinler geldi habire onları dusunuyordum en sonunda birden eni ateş bastı ulan dedim noluyor bi su içiyim kalktım tam kapıdan çıkıcam kapı birden kapandı hiç şakasız o korkuyla altıma bıraktım :D Buda Böyle Bir Anımdır

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
Reis evde kendi odamda tadilat vardı boya yapılmıştı yeni bende salonda yatıyordum uyuyamadım nedense aklıma cinler geldi habire onları dusunuyordum en sonunda birden eni ateş bastı ulan dedim noluyor bi su içiyim kalktım tam kapıdan çıkıcam kapı birden kapandı hiç şakasız o korkuyla altıma bıraktım :D Buda Böyle Bir Anımdır

hahahahahahahaha ALLAH iyiliğini versin kardeşim gece gece :D

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
Bu Olaylara Pek inanmam kendimde çok şey gördüm geçirdim fakat
ortalık sersiden gaspçıdan hırsızdan geçinmiyor insanlar asıl bunlardan korkmalı :)

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Benim ablama uğruyolar ara da rüyasındayken ağladığını duyuyrouz sadece anne diye bağırıyor her zaman. Neyse dedem vefat etti mwkanı cennet olsun. Onun da bi üzüntüsü vardı galiba içinde, istanbula geldik yatıyo herkez, ablam birden yine bağırmaya başladı babannem de bizle birlikte istanbula geldiler ablam bu sefer çok bağırdı duramadı burnundan derşn derin nefes almaya başladı ellerini yumruk yapar kendi kendine sıkardı ananem babannem annem babam abim geniş bir aileyiz yanına gelip bir dua okuduğumuz da daha da hırçınlaşırdı. Ambulans çağrıldı gece bilmem kaçta hadtaneye gittiler ambulansla biz bi yarım saat sonra felan gittik bi baktım ablam eahatlamış sedye de oturuyordu sadece (inanmam ama akrabalar sayesinde üfürükçü hocaya gidilmişti hoca ablam da goz var demişti ve muska vermişti ) yalan değil cidden yaşanmış bir şey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.