Basit Bir siteyi nasıl hacklerim

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
81
Nijerya
Merhabalar Basit Bir Websitesi Buldum, Basit Derken Chat GPT kullanılarak Yapılmış bir site .htaccess dosyasıda bulunmuyor diye düşünüyorum çünkü site url'si hep .html ile bitiyor neyse onu geçtim ben bu siteyi nasıl hackleyebilirim herhangi arama yeri yok xss olamaz yardım ederseniz sevinirim

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,610
1,195
Anıtkabir
Merhabalar Basit Bir Websitesi Buldum, Basit Derken Chat GPT kullanılarak Yapılmış bir site .htaccess dosyasıda bulunmuyor diye düşünüyorum çünkü site url'si hep .html ile bitiyor neyse onu geçtim ben bu siteyi nasıl hackleyebilirim herhangi arama yeri yok xss olamaz yardım ederseniz sevinirim
Xss çok bilgim yok ama sadece arama motorunda bulunmuyor kullanıcı yorum kısmı vb yerlerde de olabiliyor ve site Hacklemenin tek bir yolu yok öyle basit zor her site hacklenecek diyede bir şey yok. Hacklemek için web zaafiyetlerine hakim olmanız lazım.

raidenhan

Yeni üye
3 Mar 2021
41
12
Esenlikler dilerim, dostum site wordpress ile oluşturulmuşsa pluginleri, wordpress sürümünü, temanın vesaire zaafiyeti var mı araştırman gerekiyor. Bunun için wpscan toolunu kullanabilirsin. İkinci olarak, sql zaafiyeti var mı diye bir kontrol et. Üçüncü olarak, Nmap taraması gerçekleştir açık port varsa oradan sızabilirsin.
İyi forumlar.

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,937
831
lihtgTHT.php
Merhabalar, siteye sızmak için sitenin belli başlı zafiyetleri barındırması gerekiyor. Site her ne kadar yapay zeka tarafından yapılmış olsa bile zafiyetsiz olabilir bu sebeple sızman oldukça zor olabilir. Bu zafiyetlerin neler olduğu ve nasıl kullanılacağını ilgili kategoriden öğrenebilirsin. Esenlikler.

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
81
Nijerya
Biraz Geç Geri Dönebildim Hepinize Ayrı Ayrı Çok Teşekkür ederim

işe yaramaz sadece dosya uzantısı o

Xss çok bilgim yok ama sadece arama motorunda bulunmuyor kullanıcı yorum kısmı vb yerlerde de olabiliyor ve site Hacklemenin tek bir yolu yok öyle basit zor her site hacklenecek diyede bir şey yok. Hacklemek için web zaafiyetlerine hakim olmanız lazım.

Esenlikler dilerim, dostum site wordpress ile oluşturulmuşsa pluginleri, wordpress sürümünü, temanın vesaire zaafiyeti var mı araştırman gerekiyor. Bunun için wpscan toolunu kullanabilirsin. İkinci olarak, sql zaafiyeti var mı diye bir kontrol et. Üçüncü olarak, Nmap taraması gerçekleştir açık port varsa oradan sızabilirsin.
İyi forumlar.

Merhabalar, siteye sızmak için sitenin belli başlı zafiyetleri barındırması gerekiyor. Site her ne kadar yapay zeka tarafından yapılmış olsa bile zafiyetsiz olabilir bu sebeple sızman oldukça zor olabilir. Bu zafiyetlerin neler olduğu ve nasıl kullanılacağını ilgili kategoriden öğrenebilirsin. Esenlikler.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,406
961
Merhabalar

dinamik bir web sitesi olmayabilir yani sadece olmak için olan bir sayfa olabilir tam bilgili arkadaşlarımız daha iyi yardımcı olacaktır bu durumda maalesef bir şey yapamazsınız.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.