BaŞka Bİr Pc Ye Gİrme Resİmlİ Anlatim...!!!!BAKMASSAN ÖĞRENEMSSİN...!!!!

mem_53

Yeni üye
7 Eyl 2008
3
0
ya kardesım yanlıs anlatmıssın bu program her ıkı pc dede yuklu olucakkı gırebılesın ...

varbar44

Yeni üye
15 Tem 2007
19
0
ELLERİNE SAGLIK BİRAZ KARIŞIK TŞK EMEGE SAYGI.
solmezkc5oe0ad7.gif

f3rtına

Yeni üye
4 Ağu 2008
9
0
bunlşa o kdr ugrascagıma msnden uzaktan yardımı kullanırım daha ıyı ama yınede paylastıgın ıcın saol

zazaki

Yeni üye
20 Eki 2008
2
0
bu dedigin sadece anlaşmalı olur habersiz nasıl olacak bu iş onu söyle arkadaşım .

0k4n

Yeni üye
24 Eki 2008
15
0
ya rkadaslar tutturmussunuz yok su msn yı cal yok su adres bılmem ne dedı ya arkadaslar bırde hayır ıslerle ugrassanız olmazmı bır fdoıgerı ıse pek bırsey anlamadım arkadasın program acıklamasından

kursad44

Üye
22 May 2008
118
0
istanbul
iyide bunu daha yebimi öğreniyorsunuz ayrıca bu programın asıl ismi TEAMVİEWER tamamen karşıya bağlı herşey bn bu programı teknik serviste kullanıyorum

negis85

Yeni üye
12 Eki 2009
20
0
hahaha kardes buna gırebılmen ıcın adamın ıp nı bulman pasafortunu bılmen gerekır bu program karsı tarafın yanı tanıdıgın pc ye gırmene ızın verır:)) oda pasafortunu yazarsa yanı arkadaslar ıp kolay pasafor zor bence ındırmeyın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.