Başka Hard Disk Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

***HalimizDuman***

Yeni üye
29 Mar 2008
34
0
herkese merhaba arkadaşlar ben yeni pc aldım ama eski pc nin hdd deki bilgileride almak istiyorum yeni bilgisayarıma ek hard disk takıp ordaki bilgileri almak istiyorum bunu nasıl yaparım yardımcı olur musunuz? bu arada ikisinide markası samsung biri 320 gb biri 40 gb şimdiden teşekkürler.

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
eski hard diskini sök yeni bilgisayarın kasasını aç bak bakalım eski hard disk sata mı ıde mi eski hard disk sata ise sata girişlerinden birine tak eger ıde ise ıde yuvalarına bi bak eger birtane boş varsa onu orayatak eger yoksa cd rom girişi ıde ise cd rom çıkar onu tak.Bunları bir dene olmzsa bilgisayarın modelin,hardisklerin modelini bildir yardımcı olurum.

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
büyük ihtimal 40 gb eski olan dır.Bak bakalım cd rom un anakarta balantı yuvaları aynımı eger aynı ise cd rom balantısın çıkarıp eski harddiske tak ondan sonra güç kablosunu taktıktan sonra bilgisayar hardiski görecektir ve bundansonrası sana kalmış.unutmadan işin bitince cd rom kablosunu yerine takmayı unutma yoksa cd romu bilgisayar görmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.