Başka Kişinin Whatsapp'ına Girmek

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
konu iyi de ise yaramaz sorun su ki herkes whatsapi her bes on dakikada bir kullaniyor onu gecdim whatsappdan gelen sms de zaten whatsapp yaziyor onuda gecdim bu adam whatsapinin calismadigini gorunce direk numarasini yazip whatsapini geri getiricek ve boylelikle sizin telefondan direk aticakdir bide soyle bi sey var o adamdaki numaralar sende yoksa konusdugu chatlarin hepsi cikmaz saddece son gelen mesajlar cikar oda isimsiz sadece numara gosterir

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Bu uygulama geceli seneler oldu han mal enayi wersun kodu ....

İşe Yarıyor Dostum Ben Denedim Sen Sosyal Muhendisliğine Kalmış

Taktik 1: Hedef uyunca telefondaki hattı çıkartıp kendi teline takıyorsun .

:):

Eline Sağlık Yazmışsın Ama Başlıkla Hiç Alakası Yok Be Kardeşim =)

Nasıl Başlıkla Alakası Yok Açıklayabilirmisin ? Sonuçta Senin de Burada Emeğenin Olması Gerek Değil mi ? Sonuçta Karşıda ki Kişinin Whatsapp'ına Girebilirsin :)

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
konu iyi de ise yaramaz sorun su ki herkes whatsapi her bes on dakikada bir kullaniyor onu gecdim whatsappdan gelen sms de zaten whatsapp yaziyor onuda gecdim bu adam whatsapinin calismadigini gorunce direk numarasini yazip whatsapini geri getiricek ve boylelikle sizin telefondan direk aticakdir bide soyle bi sey var o adamdaki numaralar sende yoksa konusdugu chatlarin hepsi cikmaz saddece son gelen mesajlar cikar oda isimsiz sadece numara gosterir

Benim İşime Yaradı Çoğu Kişinin de yarar diye düşündüm ? :):

Eline sağlık dostum :)

Teşekkürler :))

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
9
19
Evden
"Burayı sosyal mühendisliğinize bırakıyorum." Demek çok saçma. Bence tamamen bir konu kasımı gibi birşey. Bu bir siteye açık olan hesap ile bağlanmayı gösterip karşı hedefin bilgilerini sosyal mühendislikle alın der gibi birşey bu. Tamamen saçma bir konu.

Hisarrzul

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
423
0
"Burayı sosyal mühendisliğinize bırakıyorum." Demek çok saçma. Bence tamamen bir konu kasımı gibi birşey. Bu bir siteye açık olan hesap ile bağlanmayı gösterip karşı hedefin bilgilerini sosyal mühendislikle alın der gibi birşey bu. Tamamen saçma bir konu.

Haklisin
Silinsin konu

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Konu adını "Bir cihazda iki WhatsApp kullanma" yapmalıydın

Sonuç Ne Oluyor Başlıkta Ne Yazıyorsa O Oluyor :))

Konu başlığıyla içeriğinin hiçbir alakası malesefki yok hocam kusura bakmayın

Yorumda Senin Gibi Yazanlara Cevabını Verdim Dostum Bidaha Oku İstersen Yorumları

Zaten olacak wey deyil kim yutar bu bebe isleri herkes uyandi artik

Yutan Var Dostum :))

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8

Konu Kasımı ? Hm Saçma Konu Gelebilir Sana Ben Gereken Şeyleri Verdim Ve Konu Kasmış Olsaydım Emin ol bu kadar şeyde anlatmazdım ( Senin Gibi Tepki Verenlere Cevap Vermiyorum Artık ) Ben Diyeceğimi Dedim . Ve Sende O Zaman Mesaj Kasıyorsun Demi ?

Haklisin
Silinsin konu

:gülenyüz :gülenyüz :gülenyüz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.