Başka Sitelerdeki Fİlmleri Nasıl Alabilirim

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Örnek bir film linki atar mısın? Eğer kendi depolama sistemlerinde tutuyorlarsa alman zor fakat, Openload vb. gibi sitelerden aldılar ise kullanabilirsin. (Diye biliyorum, hata olmasın. )

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Filmin ismini bulacaksın misal "Turkhackteam.mp4", sonra bunu sayfa kaynağında aratacaksın ( boş bir yere tıklayıp, sayfa kaynağını görüntüle diyeceksin). Sonra oradaki embed kodunu yani

<iframe src="https://openload.co/embed/2Fz-qC8kBpk/Turkhackteam.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="711" height="400" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe></p>

Kalın yazdığım yeri alacaksın sitene koyacaksın bu kadar.

Güncelleme:Sondaki </p> yanlış olmuş onu kullanma

Son düzenleme:

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Filmin ismini bulacaksın misal "Turkhackteam.mp4", sonra bunu sayfa kaynağında aratacaksın ( boş bir yere tıklayıp, sayfa kaynağını görüntüle diyeceksin). Sonra oradaki embed kodunu yani

<iframe src="https://openload.co/embed/2Fz-qC8kBpk/Turkhackteam.mp4" scrolling="no" frameborder="0" width="711" height="400" allowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true"></iframe></p>

Kalın yazdığım yeri alacaksın sitene koyacaksın bu kadar.

Güncelleme:Sondaki </p> yanlış olmuş onu kullanma

Recep İvedik 5 Full İzle - En Yeni Ve En İyi Sinema Filmleri olmadı

8 Eyl 2016
189
0
yardımlar bekliyorum

p0Yd8a.png

boş bir yere sağ tıkla ve incele ye tıkla (yada ögeyi denetle de ben operada yapıyorum)

yandaki kodlar falan filan yazan yere bir sefer tıkla ve ctrl+f yap
bir arama yeri açılacak aşağıdaki resimde belirttim

ojzb0X.png

daha sonra oraya iframe yaz ve enter e bas ordaki iframeleri bulacak embed kodu o iframeler arasındadır

9QpnD8.png

tam o bölüme sağ tıkla ve copy seçeneğine seç ve copy outher html ye tıkla

LyoBGz.png

BU İŞLEMLERDEN SONRA O VİDEONUN EMBED KODUNU KOPYALAMIŞ OLUYORSUN YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA.

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
p0Yd8a.png

boş bir yere sağ tıkla ve incele ye tıkla (yada ögeyi denetle de ben operada yapıyorum)

yandaki kodlar falan filan yazan yere bir sefer tıkla ve ctrl+f yap
bir arama yeri açılacak aşağıdaki resimde belirttim

ojzb0X.png

daha sonra oraya iframe yaz ve enter e bas ordaki iframeleri bulacak embed kodu o iframeler arasındadır

9QpnD8.png

tam o bölüme sağ tıkla ve copy seçeneğine seç ve copy outher html ye tıkla

LyoBGz.png

BU İŞLEMLERDEN SONRA O VİDEONUN EMBED KODUNU KOPYALAMIŞ OLUYORSUN YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA.

recep ivedik 5 izle (2017) | Dizi izle, Diziizle, Hd Dizi izle, Full Hd Dizi izle, Diziizlebizle.com hocam bana şurdan recep ivedik 5 i kopyalarmısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.