Başkasının Sistemine Gir resimli

ahmedinejad

Yeni üye
19 Eyl 2007
21
0
sağol kardeşim emeğine sağlık ama sana bır şey sorcam demişsinki
yanında + olanlara girilebilinir demişsin ama ben bulamadım artı senın resimdeki girdiğindede artı yok acaba biraz anlatabilirmisin + bunun neresuınde şimdiden emeğine sağlık saygılar

teamasker.34

Katılımcı Üye
25 Haz 2007
484
13
Krallar şehri...
sağol kardeşim emeğine sağlık ama sana bır şey sorcam demişsinki
yanında + olanlara girilebilinir demişsin ama ben bulamadım artı senın resimdeki girdiğindede artı yok acaba biraz anlatabilirmisin + bunun neresuınde şimdiden emeğine sağlık saygılar
Bak kardeş yukarıdaki butonlarda IP leri arattığın zaman.... zaten alta çıkıo sistemler onlarda protlarında açık olanlara gireceksin.... yani port açıksa yanında resimdeki gibi + işareti olur oke.. bu kadar...

salim_aydın

Yeni üye
23 Şub 2008
4
0
çok süper bir program saol

süper bir program saol kardeş:secret :mml:mml:mml:mml:yaho1:yaho1:yaho1:yaho1:yo:yo:yo:yo:yo:yo:yo

5 Eyl 2010
216
0
samsun
:secret ÇOK BASİT GENEDE SAGOLASIN
:secret
73855898oz1gs4.jpg

asdasqf8.jpg

ddddwo9.jpg

ddddddxw1.jpg

SoftPerfect Network Scanner: fast and free network scanner

+++REP Bekliyorum...:D

ÇALINTIDIR....:twist

flyx

Yeni üye
8 Kas 2011
1
0
dostum bende senin kullandığın ıp numaralarını kullandım fakat sendeki kadar çok kullanıcı çıkmadı 5-6 pc anca göründü sence bunun sebebi ne

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.