Baskasinin telefonunu nasil haclerim

Laleyamuk33

Yeni üye
17 Ağu 2022
40
10
Knk bu işlerde yeniysen zor yaparsın
Yapman için
Port açman ,Ip sabitlemen ,Trojen oluşturman ve link haline getitip kurbana yedirmen lazım
Bu bir Rat virüsüdür İstersen link atarım ama yeniysen yapamzsın
Hack işlerine başlamak istiyorsan Python programlama dilini öğren :d

Ahmet60tr

Yeni üye
25 Haz 2022
40
1
Knk bu işlerde yeniysen zor yaparsın
Yapman için
Port açman ,Ip sabitlemen ,Trojen oluşturman ve link haline getitip kurbana yedirmen lazım
Bu bir Rat virüsüdür İstersen link atarım ama yeniysen yapamzsın
Hack işlerine başlamak istiyorsan Python programlama dilini öğren :d
Teskurler reyis 0 dan basliyorum adim adim soylermisn yani hangi programlarla nsicam trajen ne gibi aciklarmisn eyw

Laleyamuk33

Yeni üye
17 Ağu 2022
40
10
Teskurler reyis 0 dan basliyorum adim adim soylermisn yani hangi programlarla nsicam trajen ne gibi aciklarmisn eyw
knk trojen virüs dosyası ilk başta port açmayı öğren sonra ben sana uygulama linkini filan herşeyiyle anlatıp atarım
ilk başta googleye 192.168.1.1 yazıp modeminin arayüzüne giriş yap ardından port adresi aç port numaranı 4 haneli yap
youtubede videoları var ama modeminin markasına göre arayüzler değişiyor 192.168.1.1 yazdıktan sonra giriş yapmak için evdeki modemin kutusunu al içindeki kullanım kılavuzunda yazar giriş adresleri genellikle Kullanıcı adı Admin Şifreside Admin Olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.