"bay404" walpaper tasarım

28 Nis 2019
111
1
BSoD
Cevap: Güzel olmuş mu sizce?

Olmamış deyip bırakmak yerine olmayan yeri söyleseydin keşke dostum. Bu şekilde yanlış anlaşılıyor bence :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69

Gayet güzel fakat font değiştirsen biraz daha güzel durur

zioniac

Yeni üye
9 Nis 2020
25
0

Herkesin dediği gibi göze hoş geliyor bu arada efektler nedir?

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

OLMAMIŞ. :D Şaka şaka. :)

Biraz uyumsuzluk var gibi, fontu arkadaki plana göre ayarlarsan daha güzel olur fakat tasarımcı olmamana rağmen güzel yinede.

26 Haz 2016
2,822
603
En tavsiye ettiğim yöntem taklittir. Taklit ederek çok daha kolay öğrenirsiniz.. Hiç bilmediğiniz ayarları araçları taklit ederken daha iyi kavrarsınız. Eğitim videosunda bir aracı görür tanırsınız öğrenirsiniz. Ama taklit ettiğiniz bir videoda tam anlamı ile kavrarsınız. Bu şekilde devam et. Sonunda artık kendin bir şeyler ürettiğini , vizyon kazandığını fark edeceksin. Bunu sanki yanlış birşey gibi lanse edenlere de kulak asma. Doğru yoldasın. Öğrenme aşamasında bu yollardan geçmen gayet doğal. İyi forumlar dilerim.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
En tavsiye ettiğim yöntem taklittir. Taklit ederek çok daha kolay öğrenirsiniz.. Hiç bilmediğiniz ayarları araçları taklit ederken daha iyi kavrarsınız. Eğitim videosunda bir aracı görür tanırsınız öğrenirsiniz. Ama taklit ettiğiniz bir videoda tam anlamı ile kavrarsınız. Bu şekilde devam et. Sonunda artık kendin bir şeyler ürettiğini , vizyon kazandığını fark edeceksin. Bunu sanki yanlış birşey gibi lanse edenlere de kulak asma. Doğru yoldasın. Öğrenme aşamasında bu yollardan geçmen gayet doğal. İyi forumlar dilerim.

Güzel yanıtınız için teşekkür ederim hocam :hosnut:hosnut

MR0101

Üye
17 Şub 2010
79
3
Emek emektir öncelikle, elinize sağlık. :) Bence daha iyi bir font seçebilirdiniz. Bir dahaki sefere :)

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960

İlk Başka Videolardan Yardım Almak Sana Toolları Kavramanda Hayal Gücünü Yükseltmekte Yardımcı Olur Videolar Bittikten Sonra Yavaş Yavaş GFX Paketlerinden Yararlanmaya Başlayacaksın Sonra Yavaş Yavaş Onuda Çözeceksin Ve Kendini Çok İyi Biryerde Bulacaksın, Tasarımlarda Hiçbir Zaman Hayal Gücünü Kısıtlama Hayal Gücü Güzel Tasarımın Anahtarıdır Hiçbir Zaman Kısıtlama, Photoshopu Ezberleme Öğrenmeye Çalış Tüm Tooları Ve Ayarları Kavradığın Zaman Çok İyi Bir Tasarımcı Olacaksın, Hayal Gücünü Kısıtlama Ve Daha İyi Her Gün Kendini Geliştirerek Yeni Yeni Tasarımlar Yapmayı Dene :yardimsever

26 Haz 2016
2,822
603
Taklit ettiği birşeyi kendi yapmış gibi lanse etmeside komik. Geçenlerde paylaştığı var olan bi sc sadece 2 tane logo değişmiş ve kendisi yapmış gibi paylaşmıştı.

Şimdide heryerde psd dosyası olan bi tasarımı üstlendi :) taklit ederek ancak taklit ettiği kişinin hayal dünyasını renklendirebilir.

Ve olmuşmu sorusunu sorupta karşılık olarak olmamış dememiz neden olay oluyor. Doğruları söyleyince yorumumuz siliniyor #SUSAMAM :)

Neyse size iyi copy paste' ler

Tasarımı sevene tasarım yapmayana başlayana her zaman destek olurum. Daha kendisi ps açmamış kişilerin (sözüm meclisten dışarı) bu hevesli arkadaşların hevesini kırmasına izin vermedim vermeyeceğim de. Burada kimse profesyonel değil. Herkes birşeyler yapmaya çalışıyor herkes bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Çok güzel bir söz var. Kusur arayan olma ararsan bulursun, kusuru örten ol işte o zaman kusursuz olursun. Sizlerde yıpratıcı yorumlar yerine yapıcı yorumlar yaparsanız bu arkadaşların çok güzel işlere de imza attığını yakın gelecekte göreceksiniz. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.