Baypassta Nasıl Bir Yöntem Kullanabilirim?

IBenKimim

Yeni üye
1 Eki 2022
18
7
Merhabalar TurkHackTeam Sakinleri şuan büyük bir poje üzerinde çalışmaktayım karşımdaki düşmanım kimine göre çok basit dene bilir fakat bu tarz bir koruma sistemine yabancıyım (anti cheat ) bunu aşabilmem için fikirlerinizi almam lazım aklıma gelen bir çok yolu denemiş bulunmaktayım benim aşina oldugum şeyler buna çok uzak içindeki verilere sızıp bir kaç oynama yaptıktan sonra 10 ila 15 dakika bir zaman çizergesinde girmiş oldugum veriler ile aktif kulana bilmekteyim fakat tekrar beni bulup kapı dışarı ediyor ve tekrar denesem aynı döngü devam ediyor beni yakalayamaması için nasıl bir yöntem kulana bilirm

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
22
966
23
BJK
hile korumalarını aşmak için reverse engineering ile oyunu debugger dediğimiz hata ayıklayıcılar ile (ollydbg-x32 dbg vs..) analiz etmen gerekli adım adım korumayı bypass edersin fakat uzun sürer hemde bilgi gerektirir tersine mühendislik alanında.

entrypoint -start yani korumanın başladığı aktif hale geldiği anı bir loopa sokabilirsin ordan sonra yavaş yavaş devre dışı bırakırsın.

IBenKimim

Yeni üye
1 Eki 2022
18
7
hile korumalarını aşmak için reverse engineering ile oyunu debugger dediğimiz hata ayıklayıcılar ile (ollydbg-x32 dbg vs..) analiz etmen gerekli adım adım korumayı bypass edersin fakat uzun sürer hemde bilgi gerektirir tersine mühendislik alanında.

entrypoint -start yani korumanın başladığı aktif hale geldiği anı bir loopa sokabilirsin ordan sonra yavaş yavaş devre dışı bırakırsın.
bunların hepsini yaptım zaten sonuç yine aynı haylada çalışmaktayım üstünde farklı farklı yolar denemekteyim ama sonuç nafile ama kaybeden o olucak mücadeleye devam demekten başka çare yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.