Beat

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
303
1
73
Hani yolda arabayla gidersin 2-3 saatlik mesafedir bir noktadan sonra yer sendeler seni aynı sesi duar titremeyi hissedersin hafiften için dışına çıkar uykun gelir aynı o hisleri yaşıyorum.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80
Ellerine saglik.
Konuyu baltalamiyalim arkadaslar
Zevkler ve Renkler tartışılmaz diye bildirim

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Slidelar gayet güzel fakat genel olarak bass mixi üzerinde durmanı tavsiye ederim. Pek temiz durmuyor ve çok yayılıyor. Onun dışında güzel ve sakin bir havası var. Ellerine sağlık

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Slidelar gayet güzel fakat genel olarak bass mixi üzerinde durmanı tavsiye ederim. Pek temiz durmuyor ve çok yayılıyor. Onun dışında güzel ve sakin bir havası var. Ellerine sağlık

Aslında süre ayarlarını yapmıştım ama biraz fazla basmışım basslara :D Şimdi daha iyi bir kulaklıkla dinliyorum ve dediklerinize katılıyorum. Bir ara çalışma dosyasını açıp düzenleyeceğim. Teşekkür ederim :)

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Kulaklıkla veya güzel bir hoparlörle dinlerseniz bassları duyabileceksiniz. Yorumlarınızı merakla bekliyorum

https://soundcloud.com/hkeydesign/brraaaapiii

Ellerine sağlık Hkey'im . Frequency Grafikleriyle keşke biraz daha ayarlı oynasaydın . Çok hatırlamıyorum ama FL Studio İle yaptın galiba . Hit Hat miydi neydi onun ismi arkadan gelen çıt çıt sesini pianoroll üzerinden 8/4 üzerinden koy hit hats'leri manyak olur :D . Onları karmakarışık koysan bile güzel bir effect veriyor müziğe . Trap beat'in altın anahtarı bu çık çık sesi :D hatırlayamıyorum ismini yaa :D . 2 Senedir bıraktım babam aranjör ondan öğrenmiştim bişeyler home studio 'su vardı evde .

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Ellerine sağlık Hkey'im . Frequency Grafikleriyle keşke biraz daha ayarlı oynasaydın . Çok hatırlamıyorum ama FL Studio İle yaptın galiba . Hit Hat miydi neydi onun ismi arkadan gelen çıt çıt sesini pianoroll üzerinden 8/4 üzerinden koy hit hats'leri manyak olur :D . Onları karmakarışık koysan bile güzel bir effect veriyor müziğe . Trap beat'in altın anahtarı bu çık çık sesi :D hatırlayamıyorum ismini yaa :D . 2 Senedir bıraktım babam aranjör ondan öğrenmiştim bişeyler home studio 'su vardı evde .

Dediğin hi-hat. Dinlersen zaten anlarsın, ara sıra roll ettim. Şimdi proje dosyasını tekrar açıp daha iyi hale getircem hazır kulaklık almışken.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.