Bedava 3 Adet Kurs

DarkS1de

Üye
18 Şub 2021
78
13
Bu Kursları Bana Bir Arkadaşım Attı Ve Paylaşmak İstedik Burada THT Forum Hesabım Yokken Bile Bakardım Bilgi Olarak Bana Çok Katıkısı Oldu Bana THT'nin. Bende Buraya Birşeyler Eklemek İsterim

Kurslar :

A'dan Z'ye Etik Hacker Egitimi Seri - 1 :Yandex
Web Uygulama Güvenligi ve Hacking Yöntemleri :Yandex
Her Yönüyle Kali Linux Egitimi - Penetrasyon Testleri :Yandex

Son düzenleme:

DarkS1de

Üye
18 Şub 2021
78
13
Yabancı kaynaklardan öğrenmenizi tavsiye ederim. Zaten İngilizce bilmeyen, kusura bakmasın da hacker'ı geçtim, yazılımla alakası olamaz.
Benim Bu Konular Hakkında Bilgim Var Yeni Başlayacaklar İçin Önermiştim
Linux Becerilerim Var Python Az-Orta Ruby Bash Biliyorum & C Öğreniyorum

İlatruy71

Yeni üye
13 Nis 2022
21
3
Bu Kursları Bana Bir Arkadaşım Attı Ve Paylaşmak İstedik Burada THT Forum Hesabım Yokken Bile Bakardım Bilgi Olarak Bana Çok Katıkısı Oldu Bana THT'nin. Bende Buraya Birşeyler Eklemek İsterim

Kurslar :

teşekürler paylaşım içiin

DarkS1de

Üye
18 Şub 2021
78
13
Selamlar Kali Linux için hangi eğitim serisini önerirsiniz ve bu programlar udemy eğitimi mi ?
Başlangıç İçin Temel Eğitim Setleri Var
Ama Yok Temel Bilginiz Varsa İleri Düzey Setler Var Onlara Bakabilirsiniz

Açıkçası Ben Kurs Ve Setler İle Öğrenmeyi Tavsiye Etmem Araştırarak Öğrenmeyi Tavsiye Ederim
Yani Forumdan Foruma Gezerek.

Atıl & Battal & Ahmet Birkan Hocanın Setlerini Öneririm

Evet Normalde Udemy Eğitimi Normalde Ücretli Üzümü Ye Bağını Sorma

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
176
Başlangıç İçin Temel Eğitim Setleri Var
Ama Yok Temel Bilginiz Varsa İleri Düzey Setler Var Onlara Bakabilirsiniz

Açıkçası Ben Kurs Ve Setler İle Öğrenmeyi Tavsiye Etmem Araştırarak Öğrenmeyi Tavsiye Ederim
Yani Forumdan Foruma Gezerek.

Atıl & Battal & Ahmet Birkan Hocanın Setlerini Öneririm

Evet Normalde Udemy Eğitimi Normalde Ücretli Üzümü Ye Bağını Sorma
Eğer terimleri vs. bilmiyorsa yani Temel seviye ise udemy daha iyi olur araştırarak her şeyi öğrenmesi mümkün değil

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

Kurslar :

Ellerine saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.