bedava .com ve .net uzantılı domain(resimli anlatım)

burakkaralar

Yeni üye
12 Eki 2007
20
0
Arkadaşlar aşağıdaki linke tıklayara üye oluyorsunuz ve 10 kişiyi siteye kendi referansınız ile üye yaptıktan bedava domaininizi alıyorsunuz,

https://tik.lat/6qHQ8 tıklayıp joın diyerek üye oluyoruz

adresvekaytmn3.png

size gelen maili onaylayıp siteye giriş yapabilirsiniz,hesabınızla giriş yaptıktan sonra hediye ve referans linkine aşağıdaki gibi ulaşabilirsiniz

referans1bo4.jpg

referans2yp6.jpg

referans2yp6.jpg

kazanacağımız hediyelere bakmak için'' claim reward'' tıklıyoruz ve tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran cıkıyor
domain2wu1.jpg

herkese başarılar dilerim Alıntıdır !

rap34

Katılımcı Üye
27 Tem 2008
426
3
SAOLASIN her zaman göruyorum görmekden bıktım artık konu kılıt admınlerım ilgilenın ;
;)

s_18_128

Üye
25 Eyl 2007
97
1
bi ara bende buraya üye oldum ve epey bi üye ettim ama boşu boşuna uğraşmışım ne domain verdiler nede bişe.
toplan 60 kişi üye ettim hala benden başkalarını üye etmemi istiyo bende hiç uğraşmadım bıraktım.

eSc-pHr34k

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
435
10
sürekli değişir
Arkadaş kendi üye linkini vermiş. Yani bedava siteyi kendi açıcak o linke tıkladığınız taktirde. Ya adam gibi deseniz ki bedava site açıcam şu linke tıklayın deseniz tamam tıklarız. Ama niye insanları kandırmaya çalışıyorsun sen kardeşim. Salak yerine koyma insanları !!

treflh

Üye
20 Ağu 2009
88
0
Saçma bişey bunu yapacağınıza bedavadan site alcaksanız reklam siteleri var onlarla 2-3 günde 10 tl birikir

hacker01

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
böyle şeyler yok bazen inanıpta böyle yerlere reklam vererek daha çok kazanmayı düşünenlerde böyle konu açıyor

Mehmet1han

Yeni üye
22 Tem 2009
18
0
şimdi bununla diyelimki aldınız.iki gün sonra yada en geç bir yıl sonra alan adını alacaktır.ve sonunda normalden fazla para talep edecektir.ve sizde ugrasıp dindindiğiniz ve herkese duyurup hit kazandıgınız alan adı elinizden uçup gidecektir...
şuan alan adları ucuz gidin güzel türk sitelerinde paranızla alın basınız agrımasın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.