Bedava dk sms mb kolay yol

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Evet arkadaslar merhaba bugun belki biliyorsunuzdur Google Playde Ödüllü Soru Uygulaması Var Bunu İndirin Ve Kayit Olun Giris Yapın Videolu Anlatım En Yakın Zamanda Eklenecektir
Evet Giris Yaptık Ve İndir Kazan İzle Kazan Var Tiklayin Ve Asagida Goreceksiniz
360sigortam Diye bir site 15.000 bin puan veriri mail adresinizle kayit olun ve mailden onaylayin. Ve 15.000 bin puan eklenecektir. Ee peki Biz nası binlerce Puan yapicaz
Burdan Sonrasi Onemli Internete Gecici Mail veren siteler var kayit olun mail onaylayin 1saat surekli yaparsanix yaklasik 600 700 bin puan kasarsınız
Birde hepsiburada .com. Sitesinin Hediye cekinide alabilirisiniz yani ceki alın hepsi buradaya girin ve mesela 25 liralik birsey alın hediye ceki kodunu girin 2 tane 10tlkk 1 tane 5liralik cek alip girin 25 tlik alisverisiniz bedqvaya gelsin sadece kargo ucreti odersiniz yani gunde 2 3 saat bunla ugrasip hepsiburada.comdan bidiler alip satabilirisiniz uygulama turkcelle ait 2012 yapımlı ama tüm hatlar kullanabilir. Konu en yakin zmanada duzenlencektir suan intiyaci olan vardir diye hemen paylasam dedim istersenz oyun oynuyarak yani soru oyunu oyunuyarakda puan kazanip genel kulturu gelistirebilirisiniz

Tessekur ederek destekte bulunabilirisiniz

İndirme Linki ; https://play.google.com/store/apps/...soru&pcampaignid=APPU_19_-SCRWJOGL8H_aJTUkfAK

Son düzenleme:

StarTurkish

Yeni üye
8 Ocak 2017
17
0
İSTANBUL
Arkadaşlar link kısaltmak yasak değilmiydi ben bi konuda link kısaltıp koymuştum linki konumu hemen kapattılar çöpe yolladılar ?

9 Eyl 2015
207
0
faydalı konu ama faturalı hatların indirmesini tavsiye etmem bu bir yana google play yorumlarına bakarsanız ne dediğimi anlarsınız

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Gülle gule kullanin kardeslerim gece intgram 2 3 k takipci ve 2 3k begeni aldiran uygulamayi anlaticam yine yarın instgram bolumunde bulabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.