Bedava dk sms mb kolay yol

Mesut1543

Yeni üye
10 Nis 2016
19
0
Evet arkadaslar merhaba bugun belki biliyorsunuzdur Google Playde Ödüllü Soru Uygulaması Var Bunu İndirin Ve Kayit Olun Giris Yapın Videolu Anlatım En Yakın Zamanda Eklenecektir
Evet Giris Yaptık Ve İndir Kazan İzle Kazan Var Tiklayin Ve Asagida Goreceksiniz
360sigortam Diye bir site 15.000 bin puan veriri mail adresinizle kayit olun ve mailden onaylayin. Ve 15.000 bin puan eklenecektir. Ee peki Biz nası binlerce Puan yapicaz
Burdan Sonrasi Onemli Internete Gecici Mail veren siteler var kayit olun mail onaylayin 1saat surekli yaparsanix yaklasik 600 700 bin puan kasarsınız
Birde hepsiburada .com. Sitesinin Hediye cekinide alabilirisiniz yani ceki alın hepsi buradaya girin ve mesela 25 liralik birsey alın hediye ceki kodunu girin 2 tane 10tlkk 1 tane 5liralik cek alip girin 25 tlik alisverisiniz bedqvaya gelsin sadece kargo ucreti odersiniz yani gunde 2 3 saat bunla ugrasip hepsiburada.comdan bidiler alip satabilirisiniz uygulama turkcelle ait 2012 yapımlı ama tüm hatlar kullanabilir. Konu en yakin zmanada duzenlencektir suan intiyaci olan vardir diye hemen paylasam dedim istersenz oyun oynuyarak yani soru oyunu oyunuyarakda puan kazanip genel kulturu gelistirebilirisiniz

Tessekur ederek destekte bulunabilirisiniz

İndirme Linki ; Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan! Burdan İndirerek Destek Olabilirisiniz
İndirme Linki ; https://play.google.com/store/apps/...soru&pcampaignid=APPU_19_-SCRWJOGL8H_aJTUkfAK
dediğin gibi sigortam 360 a tıklıyorum linkten beni google playe ali ekspresin uygulamasına yönlendiriyor uygulamayı mı indirip ali eksprese üye olucaz.

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Hocam eline sağlık güzel konu yalnız link kısaltmak yasak en azından yanına direkt link koymalısınız zaten destek olmak isteyen reklamlıya yönelir merak etmeyin. İyi forumlar.

umut201

Üye
25 Ocak 2016
235
0
Yer Altı
Bence sabılı olanlar yüklesin ben denedim pek fazla kazandırmıyor biriktirmeniz uzun sürücek sabırsız hemen hazır istiyen biriyseniz hiç girmeyin

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Rootlu telefonlar için makrolar var hicro macro vb. makronuzu kurup bu işlemi zamanınızı kaybetmeden yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.