Bedava Domain ve Sanal Makina //MBeyTHT

KONU BAŞARILIMI ?

• EVET

Oy: 91 83.5%
  • HAYIR

Oy: 18 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

modernadam

Üye
9 Ara 2017
83
0
Bartın
Şuan hiçbir siparişim onaylanıp site açılmadı arkadaş yöntem söylemiş Uk server vpn olan öm atabilirmi bana arkadaşlar

percesus

Yeni üye
10 Ara 2017
28
0
Muğla
Hocam bu arada bi uyarı yapmam lazım bu iban check yaparken çıkan account numberler yavaş yavaş ölüyor haberiniz olsun.

emrekirici

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
259
2
Account Number*
hata veriyor bi kaç kez denedim yardımcı olurmusunuz?

// çözüldü

Son düzenleme:

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Peki normal hosting aldığımız şirketler gibi mi? yani bunu alıp ciddi bir proje için kullanabilir miyiz?
sadece fake script açmak için kullanılan hostlardan değil demi?

Son düzenleme:
24 Eyl 2016
76
0
Herkese merhaba arkadaşlar,ben sosyal medya asistanınız kısa zaman önceki konum 18 bin görüntülenme almıştı ve konu altında da 4 tane bildiğim muhteşem siteler var diye onlardan birini daha sizlere sunuyorum 3. de gelecektir,4. gelmiyecek çünki türk sistemi :) iyi okuyunuz uzun bir konu olacaktır.

Bu verdiğim linkler bizim işimize yarayacak olan sitelerdir.

https://fake-it.cc/index.php?for_country=gb

Generate a Random Name - Male, England/Wales, United Kingdom - Fake Name Generator

https://bank.codes/iban/validate/

https://www.1and1.co.uk/

NOT : RESİMLERİ TAKİP EDEREKDE SONUÇ A ERİŞEBİLİRSİNİZ.

NOT : GEREKLİ SİTELER YUKARIDA VERİLDİ ORADAN GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ KOLAYCA.

NOT: ADIMLAR İLE GİDECEĞİM ADIMLARI İYİ TAKİP EDİNİZ.

ADIM 1 |
Öncelikle sitemize giriyoruz ve alan adımızı seçiyoruz ve ilerliyoruz

mvXgJV.jpg

ADIM 2 |
Domain'imizi seçip ilerle diyoruz

IqPeUw.jpg

ADIM 3 | Host seçeneği sunuyor bence öneririm ama isterseniz sadece alan adı olarak da sunuyor seçip ilerliyoruz

CvduSu.jpg

ADIM 4 | Domain süresi vesaire şeyler belirleyebilceğimiz yere geldik ben 5 yıllık seçtim sizede öneririm hazır bedava, ve ilerle diyoruz

n8RwE9.jpg

ADIM 5 | Bu kısımda yeni bir hesap oluşturuyoruz

7EaGFv.jpg

ADIM 6 | Bu kısımda ise en üstte belirttiğim siteden fake kişi bilgileri ile doldurup geçiyoruz

NOT : BU KISIMDA MAİLİ SALLAMAYINIZ ÇÜNKÜ MAİLE GİRİŞ YAPACAĞIMIZ İD GELECEK. VE EN AŞŞAĞI KISIMDA BİZE ŞİFRE GİRMEMİZİ İSTEYECEK ODA GİRİŞ YAPARKEN KULLANACAĞIMIZ ŞİFRE ONUDA SALLAMAYINIZ.

YeXZCC.jpg

ADIM 7 | Ben sizin için doldurdum isterseniz kullanabilirsiniz bu bilgileri fakat e posta kısmını değiştirmeyi unutmayın

ezmsaW.jpg

ADIM 8 | Bu kısımda Credit card seçili olacaktır sizlerde resimdeki belirttiğim yeri seçiniz

FyKdu7.jpg

ADIM 9 | En üsttede verdiğim siteden kolayca ulaşabilirsiniz IBAN alacağız 8. adım için

yGEYd9.jpg

ADIM 10 | Bu kısımda ingiltere üzerinden işlem yaptığımız için resimdeki işaretlediğim yeri seçiniz

8buGPX.jpg

ADIM 11 | Bu kısımda az aşşağı inip işaretlediğim Valid Check kısmına basınca bizi bir siteye atıcak

zoEhuV.jpg

ADIM 12 | Bu kısımda dikkat etmemiz gereken unsurlar var resimi inceleyiniz anlarsınız

6dRoqw.jpg

ADIM 13 | Adım 12 deki kopyaladığımız IBAN ı burada checkliyoruz

QyLd9s.jpg

ADIM 14 | Checkledikten sonra az aşşağı inince bize Account Number ve Sort Code diye 2 tane numara vericek onları 8. ADIM daki kısımlara girip ilerliyoruz

jtWxDF.jpg

ADIM 15 | Account Number ve Sort Code yi doğru yere girdikten sonra bize bu kısım gelicek ilerle diyoruz

VYgSre.jpg

ADIM 16 | İlerledikten sonra bu kısım gelicek biraz beklicez Kontrol Panelini konrtol edicek ortalama 2 3 dakika maksimum bekliceksiniz ve resimdeki gibi olunca bitmiş oluyor herşey

SbypeY.jpg

ADIM 17 | Bize gelicek olan MAİL

yZ7FJz.jpg

ADIM 18 | Kontrol panelinden bir görünüm kendime 8 GB RAM'li bir sanal makine de aldım 16 GB kadar alabilirsiniz.

husmMn.jpg

Ortalama 24/48 saat içersinde Alan adımız veya Sanal Makinemiz kurulmuş olacaktır.Eğer bir sorun yaşarsanız aşşağı kısımdaki sıkça sorulan sorular kısmına bakınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

SORU 1 : ŞİFRE OLUŞTURDUĞUM HALDE KABUL ETMİYOR
CEVAP : ŞİFRE OLUŞTURURKEN İÇERSİNDE 1 TANE BÜYÜK HARF VE KÜÇÜK HARF SAYI VE . BULUNMASI GEREKİYOR ÖRNEK ŞİFRE : MBeytht1.

SORU 2 : HERHANGİ BİR SORUN ÇIKARIRMI ?
CEVAP : ARKADAŞLAR ASLA BİR SORUN ÇIKARMAZ HERHANGİ GERÇEK BİLGİMİZİ DAHİ GİRMİYORUZ SORUN ÇIKARMADAN KULLANABİLİRSİNİZ DOMAİN VEYA SANAL MAKİNANIZI

SORU 3 : MAİL GELMEDİ ?
CEVAP : E-POSTA YANLIŞ GİRİLMİŞ OLABİLİR VEYA DÜZGÜN UYGULAYAMAMIŞ OLABİLİRSİNİZ BİR SÜRE BEKLEYİNİZ 1 SAAT İÇİNDE GELMİYORSA TEKRAR DENEYİNİZ ŞAK DİYE GELMİYOR MAİL.

SORU 4 :

SORU 5 :
CEVAP : SÜREYİ VE SİSTEM ÖZELLİKLERİNİ KENDİMİZ BELİRLİYORUZ 128GB KADAR RAM DESTEĞİ SAĞLAMAKTA 10GBİT DE İNTERNET HIZI İŞLEMCİ XEON SERİSİ SON MODELİ FİYATI ARAŞTIRILMIŞTIR İŞLEMCİNİN FİYATI 6900 TL DDOS VEYA BOTNET GİBİ SALDIRILAR İÇİN UYGUN VE MUHTEŞEMDİR.

SORU 6 : KONU YALAN VEYA YANLIŞ AÇIK KAPANDI VEYA ESKİ AÇIK BU DİYENLER İÇİN,
CEVAP :

SORU 7 : BENİM SUNUCUM LOCKED YEDİ
CEVAP :

SORU 6 :

Böyle sorular geldikçe güncellenecektir.

UYARI : HERHANGİ CC KULLANMA FİLAN YOKTUR KONUDA SADECE İBAN CHECKLİYORUZ FORUM MİSYONUNA UYMAYAN HİÇBİR DAVRANIŞ YOKTUR.

Teşekkür butonu seni özlemiş.

İyi Forumlar \\Sosyal Medya Asistanınız.

Reis Bana Makine Gelmedi Makineye Nerden Alcaz

Nicksizim

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
Thessaloniki
Kurulum tamamlandıktan sonra sözleşmenize erişebilirsiniz. Bu işlem 48 saate kadar sürebilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bir uyarı var ne kadar bekletiyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.