Bedava Domain ve Sanal Makina //MBeyTHT

KONU BAŞARILIMI ?

• EVET

Oy: 91 83.5%
  • HAYIR

Oy: 18 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lendo

Üye
3 Ara 2015
205
0
Kardeşler bir banada yardım ederseniz sevinirim
https://image.ibb.co/btwfVR/15454.gif
15454.gif

Ben VPS-i nasıl çalışdıracağım ?

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
kardeşim diğelim biz herşeyi yaptık 1 ay felan sürdü 1 ay sonunda adamlar işi çaktıalr ve hostingleri ve domainleri kapattılar o zaman ne yapacaz öyle birşey yapabilirlermi yani o kadar emek boşa gidermi sizce ?

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Arkadaşlar yaşadığınız locked sorunun çözümünü buldum tıpkı strato daki gibi burda da çok yüksek miktar da şeyler alıyorsunuz ve kısa süre sonra locked yiyor ve kapanıyor.

Hem pahalı şeyler alıp hem çok şey alan arkadaşlara söylüyorum locked sorunun çözümü ya buga giriyor çıkıp girin ya da dediğim gibi çok pahalı ve çok şey almışsanız locked yiyor olabilir haliylen bende olsam 10 tane 1000€ luk VDS sipariş edeni incelerim 20€ aşşağı 1 gb rami olan alın 1 tane alın ömür boyu kullanın arkadaşım yada maks 4 gb kadar alın şuan 16 gb lik kullanıyorum çok şanslıyım ki almışım 5. ay a yaklaşıyor.

Fake mailler ile üye olmayın mail.com önerim veya yandex ama kesin olarak mail.com u öneririm CyberGhost ile İngilitere yi seçin ve öle sipariş yapınız veya İngiltere mailleri domain uzantısı .uk olanlar mesela deneyin olucaktır.

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Arkadaşlar yaşadığınız locked sorunun çözümünü buldum tıpkı strato daki gibi burda da çok yüksek miktar da şeyler alıyorsunuz ve kısa süre sonra locked yiyor ve kapanıyor.

Hem pahalı şeyler alıp hem çok şey alan arkadaşlara söylüyorum locked sorunun çözümü ya buga giriyor çıkıp girin ya da dediğim gibi çok pahalı ve çok şey almışsanız locked yiyor olabilir haliylen bende olsam 10 tane 1000€ luk VDS sipariş edeni incelerim 20€ aşşağı 1 gb rami olan alın 1 tane alın ömür boyu kullanın arkadaşım yada maks 4 gb kadar alın şuan 16 gb lik kullanıyorum çok şanslıyım ki almışım 5. ay a yaklaşıyor.

Fake mailler ile üye olmayın mail.com önerim veya yandex ama kesin olarak mail.com u öneririm CyberGhost ile İngilitere yi seçin ve öle sipariş yapınız veya İngiltere mailleri domain uzantısı .uk olanlar mesela deneyin olucaktır.

Sunucundan resim atarmısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.