Bedava Forum Sitesi Kurmak..!

(_RstaR_)

Uzman üye
10 Şub 2008
1,005
14
MagMa
Bu TÜr Forumlar BaŞkalarin KontrolÜnde Sen Sadece İdarecİsİn Yanİ Hammalik Yapiyorsun Onlarla Onlar İstedİklerİ Reklami Koyar İstedİklerİ Materyali DeĞİŞtrİyorlar

surlord

Üye
13 Nis 2008
114
10
Bir Klik Ötede
myphp kullanılmaz cok haklısın arkadasım bende kullanmam cunkı cok dandık en ufak bırseyde hemen bıtıyor ısı o kadar sey gıdıyor bosa ustelık cok dandık bır gorunum var en ıyısı

www.forumotion.com :D

buyrun benım forum cok onceden kurdum

www.surlord.lifeme.net

aemre05

Yeni üye
17 Ocak 2008
8
0
bende bi forum kurmak istiorm ama türkçe bi site yok mu herseyimiz ingilizce mi olacak türkçe bi siteden nasil yapildiğini bilen warsa söyleyebilir mi....

bu arada paylasan arkadaslara tesekkürler rep gücüm olsa tüm replerim sizin olurda osla tükkan sizin hesabi yok iste;)

exlaperes

Yeni üye
5 Ağu 2008
1
0
Ya Siteler Var ama Ya İngilizce Gıcık lıyorum Artık Yaaa:(
Türkçe Olsa Yutarım Hemen Ama Boğazımda Kalıyooo:(

RADUQA

Yeni üye
5 Ağu 2008
1
0
Selam Arkadaslar BEn Iyi HAcker Olmaq ISteyirem Mene Komek Edin Azeri Arkadasiniz Msn Adresimi Burakiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.