Bedava host alabileceğim bi yer ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reacker07

Üye
18 Ağu 2011
185
0
Erzurum
Meraba arkadaslar bi sorum olacak . Ben domainimi aldım diyelim . w w w . domainx . tk mesela . Tam bilmiyorum bu işleri ama buna host alınması gerek lazım galiba . En kısa zamanda sitemi acabileceğim bi yer var mı yani bedava host veren bi yer . Mesela Yöncü Bilişim Çözümleri - Backorder, Hosting, Domain Bayilik ve API dan .tk uzantılı bi site kurmustum ve Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads da bi host almıstım ora bana ftp adı şifresini felan verdi ama siteyi nasıl aktif edeceğimi bilmiyorm . Girince sitemiz yapım aşamasındadır yazısı felan cıkıyor .

Neyse umarım anlatmısımdır derdimi . Bunun ilgili bi videonuz felan varsa cok memnun olurum . Yardım eden arkadaslara cok tesekkürler .

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
kardeş bedava sitem diye bir web sitwsi var tr.gg uzantılı ücretsiz kayıt oluyorsun siteni yapmaya başla bedava hosting şirketidr siteni yap sana bir domaim sitesi vereyim oradan yayına ver siteni
SEDAT ALTAY - SEDAT ALTAY bir bak istersen ben öyle yaptım

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
ftp ismi ve şifren varsa file zilla diye bir program var o program ile aldığın sunucuya bağlanıp dosyalarını atabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.