Bedava İnternet //JQ

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Arkadaşlar uzatmadan Turkcell İçin söylüyorum Turkcell Hesabim adlı Uygulamayı indirip giriş yapın altta salla kazan tıklayın ve sallayin telefonunuzu 10 dk sonra msj gelecek :) kolay gelsin
kGjQAy.png

Kanıt Bana ait

Şansa bağlı. 10000dk da çıkabilir 10000 sms te 10000 mb internette :)

Konu başlığını düzenle.5GB gelme ihtimali var olarak düzelt ihbarda ediyorum.

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Konu başlığını düzenle.5GB gelme ihtimali var olarak düzelt ihbarda ediyorum.

Dostum Tm Ama Şuanda 100dk falan bedavadan Adam Sayesinde Aldın İhbar Etmene Gerektiren İnternet İse Bu Kadar Beleşciliğe Alışmayalım Gelmeyebilir Belki Hafaya Gelicektir Konu Başlığınıda Öm Olarak Atıp Uyarabilirdin Buraya İhbar Ediyorum Demenin Manası

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Dostum Tm Ama Şuanda 100dk falan bedavadan Adam Sayesinde Aldın İhbar Etmene Gerektiren İnternet İse Bu Kadar Beleşciliğe Alışmayalım Gelmeyebilir Belki Hafaya Gelicektir Konu Başlığınıda Öm Olarak Atıp Uyarabilirdin Buraya İhbar Ediyorum Demenin Manası

100dkyı önceden aldım.Konuyu görüp girdim benim 100dakika almamla adamın hiçbir bağı yok.Başlıkta 5 gb yazıyor haftaya gelebilir diye bir şey yazmıyor.

Not:Kesin bir şekilde konu başlığında 5 gb yazıyor 5gb gelebilir yada benzeri kelimeler kullanmamış ben 5 gb umarak girdim fakat hayatımdaki 2 dakika boşu boşuna gitti arkadaşın konu bilgisini düzenleme hakkında bilgisi olmadığı için

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Dostum Onu Saten Adam Programı Kurunca Öğreneceğini Bildiği İçin Yazmamıştır 5gb Gelmedi Diye Yani 1 Eksiklik Gördüysen Düzenli Bir Şekilde Uyarabilirdin İhbar Etmeni Gerektiren Bir Durum Yok

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
100dkyı önceden aldım.Konuyu görüp girdim benim 100dakika almamla adamın hiçbir bağı yok.Başlıkta 5 gb yazıyor haftaya gelebilir diye bir şey yazmıyor.

Not:Kesin bir şekilde konu başlığında 5 gb yazıyor 5gb gelebilir yada benzeri kelimeler kullanmamış ben 5 gb umarak girdim fakat hayatımdaki 2 dakika boşu boşuna gitti arkadaşın konu bilgisini düzenleme hakkında bilgisi olmadığı için

Eğer Dostum zırt pirt direk Uygulamayi indirip konuyu okumassan bunlar olur orada en aşağıda Şansa bağlı Yazıyor görebiliyorsunuz değilim ? :twist

Son düzenleme:

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Eğer Dostum zırt pirt direk Uygulamayi indirip konuyu okumassan bunlar olur orada en aşağıda Şansa bağlı Yazıyor girebiliyorsunuz değilim ? :twist

Orada şansa bağlı yazıyorsa konu başlığında neden 5 gb yazıyor?Seninde mesajın tamamını okumadığın açıkça belli.Ben uygulamayı daha önceden indirip bu özelliğini kullandım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.