Bedava Rapid Sahibi Olun!

klax_klax

Yeni üye
17 Şub 2007
25
0
Öncelikle Paypal dan bir hesap alın..Tamamen Ücretsiz ve kısa bir işlem..
https://tik.lat/4QXIE

Linke tıklayıp bilgilerimizi giriyoruz..kredi kartı bilgilerine gelince ekranı kapatıp e-maile gelen linki onaylıyoruz..Hesap açılıyor ve kredi kart bilgisi vermemiş oluyoruz..

Daha sonra aşağıdaki linki tıklayıp daha alttaki işlemleri uygulayın çok basit:
Aşağıdaki linki tıklayın..
A.W.Surveys The New Survey Experience

Es_Es_HAKAN

Katılımcı Üye
11 Eyl 2007
877
3
Ayrılıklar Şehrinden
Sayın Arkadaşım Bu Üyelik Olayında Sen Kazanıyorsun Değil Mi?Ben üye olursam Sen,n Verdiğin Linkden Senin Hesabına Bir Dünya Miktar Geçecek Değil mi.Gerçeği Düzgünce yazsanız Olmaz Değil mi?

klax_klax

Yeni üye
17 Şub 2007
25
0
kardeşim gir üye ol normal linkini yazıp benim referans hesabım ile kayıt olmana gerek yok ben senin üyeliğinden 1.25 dolar yani 1 dolar 25 cent kazanıyorum ama bu firma 27 doları orda yazılanları yaptıktan sonra senin bakiyen olarak gözteriyor 75 ytl olunca hesabına atıyor paypal a
biz bunları hem paylaşalım hem kazanalım diye yapıyoruz ben hosting firmasıyım meraklı değilim 1.25 kazanmaya :S lütfen işlemleri yapmadan böyle şeyler yazmayın dünya kadar kazanıyorum ama bundan değil kendi işimden!! Hmdolsun rabbime ;)

manga140

Üye
30 Ağu 2007
139
2
evet bende duydum bu siteyi
30$ param var ama yazın sbs'den sonra arkadaşlarla site açıcaz bu site ile ilgili
gelirseniz sitemize sizede para göndericez.bizde para kazandırma sitesi yapacağız
gelirseniz memnun ederseniz yakında siteyi açıcaz!

vedat113

Yeni üye
24 Ağu 2007
24
0
arkadaşlar başkalarının sizin bağlantısına tıklayıp üye olmasına gerek yok.Kendi bağlantınıza tıklayarak yüzlerce üyelik acabilirsiniz.Bu sayede sizin bağlantınızdan size paralar geliyor...:)

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
Paypal kredi Kartı ismidir ve ve nette en çok kullanılan sanal kredi kartıdır çogu kişi bunlar nette alılşveriş yapar görmüşsünüzdür kesin paypalı onun için bu şeye bulaşmamanızı tavsiye ederim....

Bayram.A

Yeni üye
23 Haz 2009
16
0
paybal türkçe olmuş :) daha önce denemiştim ama kazanamamıştım, artık zorlucaz...
bu krizde beleş para baldan tatlıdır :D

cebrailov

Üye
28 Haz 2009
55
0
Elazığ/Ankara
arkadaşlar
ve değerli dostlar paypalı sakın kullanmayın card number bölümüne yazdığınız rakamlar çalınarak
birton alışveriş yapılıyor
bankada size nazik nazik extre yi geçiriyor
kaç kard şebekesi onla yakalandı net üzerinden çoğu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.