Bedava Sİte Kurmak İsteyen Buyursu

CİNO1

Üye
6 Şub 2007
96
0
ARKADASLAR BEDAVA SİTE KURMAK İSTEYENLER www.bedava-sitem.com DAN KURABİLİR BEN BİR TANE KURDUM www.cuneytcam.tr.gg daha yapım aşamasında ama olsun beyenirseniz sizde yapın :yaho1

sincere

Üye
9 Tem 2007
71
0
kardeş ben de bu siteden aldım da nasıl site içerigi yapılacak bilmiyorum bi yardımcı olur musun

kinq35

Üye
31 Tem 2008
56
0
ya ben bunu bılıyom benımde dıtem warda abı ya sıtenın ustunde adam reklma yapmıs kotu duruyor .

19 Eyl 2008
93
1
ben bunda iyice profeıonal olum herkez bana gelsin yeni bir site kuracam adminastör olmak istiyen gelsin

MaSuM_KeDii

Yeni üye
19 Eki 2008
2
0
FENA OLUYORUMMM

barutx

Üye
14 Eki 2008
80
0
beyler bende böyle bi site var isteyen girsin adres gezerbaris.tr.gg iyi eğlenceler.

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Arkadaşlar site ismi vermek yasak

site ismi gönderenleri uyarıyorum

bidaha site ismi yacak olurlarsa modlara bildireceğim

modlara söylediğim taktirde onlarda bu konuyla ilgilenir ve karar alırlar

karar sonu forumdan uzaklaştırma cazası alabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.