Bedava Sms Atma #DarkBlackk

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Numarayı doğru girdiğinize dikkat edin. Türkiyeyi seçtikten sonra 05xxxxx şeklinde değil de 5xxxxx şeklinde girmeniz lazım. Son olarak mesajda Türkçe karakterler kullanmayın. (ş,ö,ç,ü,İ vb.) Son olarak mesaj gönder dedikten sonra 1 dakika gönderme penceresinde bekleyin.

Denendi Dostum Kendim denedim Çalışıyor bi dene tekrar

Şimdi bir daha denedim ve ingilizce karakterler kullanmadığımı farkettim teşekkürler yararlı bir konu paylaşımı.. 😊

KlosaK

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
303
0
CreepyPasta
Dostum çok sağol çalışıyor ama telefon numarasını bir yerlerde paylaşıyorlar mı bir bilgin var mı teşekkürler..

darkblackk

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
577
0
Ötüken

darkblackk

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
577
0
Ötüken
Sen benim kelimelerimi copy paste yapıp konuna ekle diye burdayım dostum. Anlıyorsun dimi? Zaten siteyi de dün açılan konudan öğrenmişsin.

Dostum allah razı olsun yardımcı olmuşsun fakat eğer olmasaydın da ben söyleyecektim

İnsanlara yardım edeceksen karşılık beklememelisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.