Bedava VPS Dağıtımı!

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlıyacağınız üzere vps dağıtımı yapmaktayız.
Şuan Sadece linux centos için hizmet vermekteyiz 2 gün sonra ubuntu hizmetimizde aktif olacaktır.

Windows ve FreeBSD hizmetimiz 30 veyahut 60 gün içerisinde aktif olacaktır.

Evet şuan mesela birtane açtım vps kim istiyor :) İlk yorumu yapan kazanır.

Teamspeak 3 Orjinal Lisanslı Kurulum Yaparım + Agar.io PvP kurarım

İlk elden linux centos verebilirim :) veya istek doğrultusunda Teamspeak Orjinal Lisanslı Kurulum Yapar öyle veririm onuda istemezseniz eğer Agar.io PvP kurabilirim ;) Seçim size kalmış. Şimdiden Bize ve Size Hayırlı Olsun

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Reis Çok İsterim kendimin bir agar.io Server olması lütfen bana versen lütfen be

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
HakanBey Cevapladı;

Reis Senin Dediğin Siteyi Biliyorum Fakat Facebook İle Bağlan Dediğimde Sunucu Hatası Alıyorum Neden?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.