Bedava VPS Nasıl Alınır!

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Merhaba arkadaşlar bugün ben hizmet vermeyi düşünüyordum. Ama boşverdim çünkü
tek kişi olarak bunu yapamayacağımı biliyordum. Ve bu sırrı paylaşarak türkiyede bir ilke imza
atmış olacağım. Bununda farkındayım :)

Kimisi vps dağıtımı yapacak kimisi süreli vps hizmeti verecek kimiside süresiz olarak dağıtıcak
Evet yanlış duymadınız! Süresiz olarakda açabiliyorsunuz vps yi yani siz kendiniz vps nin bitiş tarihini belirliyorsunuz. Atıyorum ben 2017 de aldığım vps nin bitişini 2050 'de bitmesini istiyorum :trl

Siz isterseniz bir ömürde kullanabilirsiniz veyahutta ömürlük vps dağıtımı yapabilirsiniz.
Evet sırrımı açıklayayım hemen :p

http://www.x86.trystack.org sitesi olarak biliniyor . Bu siteye girerseniz eğer sınırsız birşekilde vps açabilirsiniz.

Bir facebook hesabında toplam 3-4 vps açabiliyorsunuz eğer sahte facebook hesaplarını işe katacak olursak tabii hayli bir vps açmış oluyorsunuz :)

İyi site güzel fakat ben nasıl vps açacağım ?

Ben video çekmeyi düşünüyordum ama uzun süreceğini düşündüğümden benim yerime çekmiş olan bir amerikalının videosunu sizlerle paylaşmayı düşündüm. Video ingilizce diye anlamıyorum demeyin sadece yapılanları uygulayın ve vps nizi oluşturun :RpS_sleep:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cIdCjNSZNrg&index=3&list=PLz0c5JNg5UJYc9lSCZBviBUC1BB7dB5nk[/ame]

Buradan başlayın Openstack 6. yazana kadar uygulayın openstack 6'dan sonrasını devam etmeyin zaten 6'da vps'yi nasıl putty ile bağlanacağınız anlatılmaktadır.

Benim Tercihim Bitvise SSH Client'tir. Putty'yi ikiye katlar :jeerat

Ozaman Hemen Linkleride verelim Bitvise programının :
Bir teşekkür yeterli :) Hepinizi seviyorum

Son düzenleme:

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Bu hatayı veriyor mozilla, chrome, operada denedim aynı hata

Bir şeyler ters gitti!

Beklenmedik bir hata oluştu. Sayfayı tazelemeyi deneyin. Bu yardımcı olmazsa, yerel yöneticinizle iletişime geçin.

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Yarını bekleyiniz :) heralde çok vps aldığımdan dolayı böyle bir hata göstermekte.
Kusura bakmayın :D fazladan vps aldığım için olmasın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.