Bedava VPS Server|DDos Atma, Host Barındırma, Oyun Kurma

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
EDİT-> HALA VPS DAĞITIMI DEVAM EDİYOR SADECE KAYITLAR KAPALIDIR. KAYIT İÇİN
forum.haphost.com
ADRESINE GİRİP FORUMDA İSTEDİĞİNİZE DAİR İNGİLİZCE KONU ACMANIZ YETERLİDİR.
Öncelikle Selamın Aleyküm THT Ailesi

www.turkhackteam.net//gfbali06

-Bugün sizlere ücretsiz vps server almasını anlatmayı düşünüyorum. Anlatacağım firma yeni yeni ortaya çıkmaktadır çok bilinmemektedir.

- Öncelikle şu siteye üye oluyoruz.
haphost.com .Üye olurken VPS Hosting Pakedini seçip üye oluyoruz.
-Aslen Bu site bedava host sağlıyor ayriyetten vps hostingte.
-Püf noktalardan biri ise kayıt olurken vpn-proxy vs araçlarla americadan bağlanmayı tercih edin onlara öncelik tanınıyor vps kurma sırasında beklemeyesiniz.
-Adı Üstünde VPS , 250Mbit Bağlantı hızı vardır. 150 saniyeden fazla saldırı atarsanız vpsnin suspend edileceğini söylüyor ama ben üzerine oyun sunucu kurdum :D Kurulu iken 15-20 dakika saldırı attım biraz sunucu yavaşladı ama sonra düzeldi tabi.

-slowloris vb. perl ddos script'i ile saldırı atabilirsiniz. Lokasyon America'dır. 500GB trafik dediğine bakmayın benimki geçtide açtı bi sıkıntı yok :)

-VPS'lerin kapanmayacağı söyleniyor. ben 1 bucuk aydır kullanıyorum dediğim gibi üzerinde oyun sunucuları açık biraz kassada , SA:MP, Metin2, ve TeamSpeak3 Server kurulu port ayarlama sıkıntısı yoktur.

//gfbali06//RunAway//

TurkHackTeam.NET Ailesine Özel Olarak Yazılmıştır.

Edit: Almışken 10-15 tane alın seneyede kullanırsınız :)

Sitede taleplerden dolayı sürede uzama meydana gelmiştir. Alanları buraya ekleyeceğim.

bana geldide nasıl kuracagız :)

Son düzenleme:

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
Öncelikle Selamın Aleyküm THT Ailesi

-Bugün sizlere ücretsiz vps server almasını anlatmayı düşünüyorum. Anlatacağım firma yeni yeni ortaya çıkmaktadır çok bilinmemektedir.

- Öncelikle şu siteye üye oluyoruz.
haphost.com .Üye olurken VPS Hosting Pakedini seçip üye oluyoruz.
-Aslen Bu site bedava host sağlıyor ayriyetten vps hostingte.
-Püf noktalardan biri ise kayıt olurken vpn-proxy vs araçlarla americadan bağlanmayı tercih edin onlara öncelik tanınıyor vps kurma sırasında beklemeyesiniz.
-Adı Üstünde VPS , 250Mbit Bağlantı hızı vardır. 150 saniyeden fazla saldırı atarsanız vpsnin suspend edileceğini söylüyor ama ben üzerine oyun sunucu kurdum :D Kurulu iken 15-20 dakika saldırı attım biraz sunucu yavaşladı ama sonra düzeldi tabi.

-slowloris vb. perl ddos script'i ile saldırı atabilirsiniz. Lokasyon America'dır. 500GB trafik dediğine bakmayın benimki geçtide açtı bi sıkıntı yok :)

-VPS'lerin kapanmayacağı söyleniyor. ben 1 bucuk aydır kullanıyorum dediğim gibi üzerinde oyun sunucuları açık biraz kassada , SA:MP, Metin2, ve TeamSpeak3 Server kurulu port ayarlama sıkıntısı yoktur.

//gfbali06//RunAway//

TurkHackTeam.NET Ailesine Özel Olarak Yazılmıştır.

Edit: Almışken 10-15 tane alın seneyede kullanırsınız :)

Your VPS Service request is submited. Please wait for admin confirmation. böyle diyor kardeş

Maxmelax

Yeni üye
8 Haz 2014
43
0
bir bucuk aydir kullaniyorsun? site 12 gun once acildi yalana bak :D alinti oldugu anlasildi :D

NOT: Her ay aktivasyon gelecek yapmazsaniz vpsniz kapanir.

DDos atmayin siber suc ile suclanirsiniz. DDos attiginiz anda 1 gun sonra supsend olur. bidahada zor vps alirsiniz.

Son düzenleme:

uPALA

Katılımcı Üye
18 Tem 2012
257
1
Teşkilat
bir bucuk aydir kullaniyorsun? site 12 gun once acildi yalana bak :D alinti oldugu anlasildi :D

DDos atmayin siber suc ile suclanirsiniz. DDos attiginiz anda 1 gun sonra supsend olur. bidahada zor vps alirsiniz.

kardeş ben hotspot sheild ile başvurdum ne zamana gelir :RpS_razz:

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih

vaybe 12 gün ha ?. Whois sorgulasana bi. Aktivasyon 1 kere geldi 2. gelmedi.
Ekstra: Çamur atmayın konuma. Kendi elimle yazdım hangi forumda var aynısı bul forumdan ayrılacağım. Bu kadar emin konuşuyorum.
Hani Suspend Olmadı ? Ben sürekli saldırıyorum. yeni ddos scripleri 80 saniye saldırıp 5 saniye bekleyip devam ediyor bu 2.
Burası Hack Forumudur. Ozaman KİMSE HACK YAPMASIN kardeş kardeş geçinsin haklısın hack kötü birşey. Hemen yargılanırsın.

Bi WHOİS SORGULA İSTERSEN. Host1Free.COM' NS Adresi Vardı Kapanınca Kendi NS Adresine Geçti !

Son düzenleme:

IByScream

Katılımcı Üye
24 Eyl 2013
703
10
Kardesim ben conquer online pvp serveri kjrucamda exe dosylarini acabiliyoruz deme masaustunu gorebiliyoruz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.