Bedava VPS Server|DDos Atma, Host Barındırma, Oyun Kurma

Manyak X Albay

Yeni üye
10 Ağu 2015
9
0
[sıze=5]edit-> hala vps dağıtımı devam ediyor sadece kayıtlar kapalıdır. Kayıt için
[/sıze][sıze=5][sıze=3]forum.haphost.com
[/sıze]adresıne girip forumda istediğinize dair ingilizce konu acmanız yeterlidir.
öncelikle selamın aleyküm tht ailesi
[/sıze]
www.turkhackteam.net//gfbali06

-bugün sizlere ücretsiz vps server almasını anlatmayı düşünüyorum. Anlatacağım firma yeni yeni ortaya çıkmaktadır çok bilinmemektedir.

- öncelikle şu siteye üye oluyoruz.
haphost.com .üye olurken vps hosting pakedini seçip üye oluyoruz.
-aslen bu site bedava host sağlıyor ayriyetten vps hostingte.
-püf noktalardan biri ise kayıt olurken vpn-proxy vs araçlarla americadan bağlanmayı tercih edin onlara öncelik tanınıyor vps kurma sırasında beklemeyesiniz.
-adı üstünde vps , 250mbit bağlantı hızı vardır. 150 saniyeden fazla saldırı atarsanız vpsnin suspend edileceğini söylüyor ama ben üzerine oyun sunucu kurdum :d kurulu iken 15-20 dakika saldırı attım biraz sunucu yavaşladı ama sonra düzeldi tabi.

-slowloris vb. Perl ddos script'i ile saldırı atabilirsiniz. Lokasyon america'dır. 500gb trafik dediğine bakmayın benimki geçtide açtı bi sıkıntı yok :)

-vps'lerin kapanmayacağı söyleniyor. Ben 1 bucuk aydır kullanıyorum dediğim gibi üzerinde oyun sunucuları açık biraz kassada , sa:mp, metin2, ve teamspeak3 server kurulu port ayarlama sıkıntısı yoktur.

//gfbali06//runaway//

turkhackteam.net ailesine özel olarak yazılmıştır.

[sıze=5]edit: Almışken 10-15 tane alın seneyede kullanırsınız :)

[sıze=4]sitede taleplerden dolayı sürede uzama meydana gelmiştir. Alanları buraya ekleyeceğim.
[/sıze]
[/sıze]

ben alamadım yardım edebilecek olan var mı?? Acil

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
Verirler niye vermesinler tanıtım amaçlı dağııtıyorlarsı işte ne kadar zaman geçmiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.