Bedava VPS Sonunda Sizlerle!

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Merhaba arkadaşlar ben Plugass sizlere bugün
bedavaya aldığım vps 'yi sizlere nasıl alacağınızı göstereceğim.

İlk olarak söylemeliyim ki geri dönüş olarak gerçekten harika zamanlamaları var
çünkü hesabı oluşturduktan sonra geçen 2-3 dakika sonrasında mail adresime hesabınız aktifleştirilmiştir şeklinde bir e-posta aldım .

Evet herneyse kısa keselim konu uzamasın :trl aranızda belli ki şuan bile bu yazıyı okurken vps isteklerinizin arttığını görebiliyorum

Oyüzden size şu siteyi tanıtmama izin verin

www.upcloud.com

Bu site tek başına üye olmaya kalkarsanız öğrenci olanlar olacaktır aranızda ne bileyim kredi kartı olmayanlar olacaktır. Onlara telefonları sayesinde nasıl bedavaya sanal kredi kartı alacağını
göstereceğim.

İlk olarak yandex hesabı açın bunu bilmeyen yoktur :D

Daha sonra ise bu siteye girin ve " Open a Wallet " yazana tıklayınız.
https://money.yandex.ru/new

Ben facebook hesabımı bağladım ve telefon numaramı girdim
Ülke kodu olarak +90 deyip telefon numaranızı giriniz. Cep telefonunuza onay için kod gelecek olursa o kodu yazıp devam et deyin. Gerçi orda devam et yazmıyor ama işte göstermek amaçlı
ben çok çabuk unutan birisiyim :RpS_sleep:

Sonra ise Google çeviri kullanarak sayfayı çevirdiğimizde " Banka kartları " yazan bir yer görüyoruz tıklıyoruz ona ve aşağı iniyoruz en aşağıda bedava olanı görüyoruz. Ona tıklayıp bitane kart alıyoruz. Diğerlerine tıklamayın onlar paralı :jeerat

Cep Telefonunuza Bitiş tarihi ile CVV kodunuz gelecektir. Merak etmeyin bunları yaparken asla ve asla paranız GİTMEYECEKTİR!

Bedava vps için kullanacağımız sitemize geri dönüyoruz. upcloudun sitesine girerek kayıt oluyoruz email kullanıcı adı ve şifremizi yazıyoruz . Yine bir ekran gelecektir.
Orda telefon numarası vb vb ülke dolduruyoruz en son aşağıda kredi kartı ister
onu dolduruyoruz.

Yandex Moneyden aldığımız beleşe kredi kartını yazıyoruz. CVV'sini ve bitiş tarihini ve tabiiki kart geçiyor :)

Mutlu son!

Artık sadece bekliyeceksiniz orda 24 saat yazmasına bakmayın benimki aradan 3 dk geçti ve aktif oldu :D hizmet kalitesi gerçekten mükemmel kanıt atayım birde şunu söylememe izin verin

NOT : eğer puttyden girerseniz bi kod çıkar sakın o kodu yazıp çalıştırmayın ubuntuyu güncelliyor. Benim vps ubuntumu güncelledi şuan SSH olarak Putty'den giriş sağlıyamıyorum :D

KANIT 100 % 100 OLUYOR :

Kanıt gibi kanıt vallaha :D

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Ücretsiz VPS bayağı güzel de, asıl güzel olan şey sanal kartı alabiliryorsak o çok işime yarayacak.

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Yetersiz anlatım yapılmış sanırım :)
Bize;
- Vps bitiş tarihini yani ömrünü,
- Özelliklerini
- Ubuntuya RDP kurmayı
Gösterebilirdin :)

Beklemedeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.