ben çözemedim bilen varmı

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
arkadaşlar modeme bugün öğlen bişe olduı modeme giremez oldum

youtube da bir video izledim modemde uyguladım ondan sonra modeme giremez oldum

adres satırına modem ip ni yazınca artık modeme girmiyor şu hatayı alıyorum resimdeki gibi
pjnxh.gif

yardımcı olursanız memnun olurum

internet bağlantısı benim değil komşunun o yüzden fabrika ayarlarına getirme imkanım yok

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
nasıl atıcam bağlantı benim değil komşunun yani habersiz giriyorum anlcağın sınırsız diye
modem şifresini biliyordum girip istediğim gibi ayar yapıyordum bugün modemde girip uzak bağlantı yönetme mi neydi unuttum orda portu ayarladım ondan sonra bu geldi başıma o andan itibaren giremez oldum belkide sebebi başka birşeydir bilmiyorum

modeme girebilsem reset atıcam ama girince o resimdeki hatayı alıyorum

hooper007

Üye
14 Tem 2007
152
0
her gördüğümü yapmamda ben yokken kardeşm şu youtube deki videodakinin aynısını yapmış ondan sonra olmuş bilmiyorum bu yüzdenmi oldu cana yada başka sorunmu
link vermek yasak ama youtube a bunu yazınca çıkar video :

Kesin Port Açma-Port Forwarding

ayrıca reset atma imkanım yok çünkü dediğim gibi modeme giremiyorum son bir gündür ve bağlantı kaçak kullanıyorum komşudan anlıcağın oda sınırsız olduğu için .kotalı olsa girmezdim :)

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Komsuya gıt

"Benım Pc Açılmıyor sızın Internetten Birşeye Bakabılırmıyım 2 dakıka" de

Git Modeme Reseti Çak Google 'ı 3-4 kere ac kapa birşey arıyomus gıbı sonra

" sagolun ıyı gunler " de çık git :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.