Ben geri geldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Escobar42

Üye
7 Tem 2019
61
9
Makedonya
selamlar olsun dostlarım sizlere ben tekrar geri geldim önemli bir hastalığım vardı 245 günüdür komadaydım çıktım ve forma girdim hepinizi özledim dostlarım hepinize selamlar olsun

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,497
K E R K Ü K
Aramıza tekrardan hoşgeldiniz.

Allahın Şafi adı ile birdaha yaşamazsınız umarım gelmiş geçmiş olsun.

sizin gibi ülküdaş dostlarımı burda görmek beni mutlu ediyor :)

Escobar42

Üye
7 Tem 2019
61
9
Makedonya
Teşekkür ediyorum dostum iyiki varsınız

Sen var olasın ülküdaşım canabı haktan bütün THT ailesini koruması dileğiyle inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

bugradnmz

Yeni üye
2 Kas 2019
20
3
Pripyat
Hoş geldin. Böyle musibetler üstesinden gelindiğinde insanın yaşam sevincini arttıran şeyler. Ki sende de onu sezdim :)

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
Ben bi yerden seni hatirliyorum ama nerden ya(soru isareti gelmeli ancak klavyemle catisiyorum bu aralar siz soru isareti var diye gorun)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.