"Ben TÜRK'üm" diyen herkes içeri

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
Dostum öncelikle güzel bir yazı olmuş, eline sağlık. Sorulara gelince "Neden birleşemiyoruz ?" Birleşemiyoruz, birleştirmiyolar bizi, herkes birinin maşası olmuş gidiyor. Aramızda ki ilişkiler yeterice kuvvetli değil.

Ama ben bugün olmasa, yarın olmasa elbet bir gün TURAN'ın kurulacağına inanıyorum. TURAN bizim en büyük ülkümüz,hayalimiz,hedefimiz.

Bir gün tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddi'nde buluşacağız.
-Başbuğ ATATÜRK

Var Olsun Irkımın Turan Ülküsü !

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Yazının Birazını Okudum Kusura Bakma Hakaret Olarak Algılama Sakın Ola..Türklerin Birleşmemesi İçin Zaten Pkk Ve Ermenileri Körüklüyorlar Ermenistan Veya Kürdistan Kurulacakki Diğer Türk Devletleri İle Olan İletişimiz Aksasın (Şahsen Düşüncem Bu Şekilde)

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
D:\
Türkiyede gece 3 de sokakta kadın görürsen ... mantığı varken bizde hiçbir şey olmaz.
Amerikada bir gün elektrik kesilmiş. Herkes 3. dünya savaşı çıktı diye sokaklara gidip bağırmaya başlamış.
Bizim burda 30 sn de bir giden 1mbps interneti kullanırken (elektrik varken-her gün en az 1 kere rutin olarak gidiyor) gelişme falan olmaz.
Osmanlı neden dağıldı?
Bilime önem vermediği için.
Şu an ancak cami yaptırsın bizimkiler (oturduğum sokakta 50 m ara ile 2 cami var)
Dağılmamız yakındır ben diyim.

1) Sokakta kadın görürsen ... mantığını yok etmek için çoksel fikirlerim var ama çağdışı
2) Bilim meselesi insanlar neden Türkiyeden kaçıyor? Gereksiz-küçük-yobaz görüyorlar. Peki biz birleşince nolucak? 3 büyük gücün içine gireceğiz ve insanlar batan Amerika yerine bize beyin göçüyle gelecek.
3) Cami meselesi için heralde Ateist'sin. Bu konu hakkında seninle uzun süre konuşabiliriz senle bu yüzden bu konuyu buraya yazmicam.

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
Dostum öncelikle güzel bir yazı olmuş, eline sağlık. Sorulara gelince "Neden birleşemiyoruz ?" Birleşemiyoruz, birleştirmiyolar bizi, herkes birinin maşası olmuş gidiyor. Aramızda ki ilişkiler yeterice kuvvetli değil.

Ama ben bugün olmasa, yarın olmasa elbet bir gün TURAN'ın kurulacağına inanıyorum. TURAN bizim en büyük ülkümüz,hayalimiz,hedefimiz.

Bir gün tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddi'nde buluşacağız.
-Başbuğ ATATÜRK

Var Olsun Irkımın Turan Ülküsü !

Bende bu yazıyı bir diriliş ateşi olsun, tüm Türklere gönderebileyim diye yazdım. Amacım Azerice vb. dillere çevirtip facebook'ta vb. yerlerde paylaşmayı düşünüyorum. Hiç yoktan bir deneme olur. Hiç yoktan içimde bir işeyaramazlık duygusu olmaz.

EDİT= Sözü okuyunca "O söz Atatürk'e mi aitti ya ? " dedim :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Amerikada bir gün elektrik kesilmiş. Herkes 3. dünya savaşı çıktı diye sokaklara gidip bağırmaya başlamış.

eğer böyle bir şey yaptılarsa bu onların aptallığını gösterir. eğer biz böyle bir şey yapmadıkları halde onlara inanıyorsak bu da bizim aptallığımızı gösterir.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
Bunun gerceklesmemesinin uc nedeni var 1 diger turk devlet baslarinin isteksiz olmasi , 2 ve en buyuk nedeni su ana kadar bu birligin kurulmasi icin herhangi bir adim atilmamasi ucuncuyu unuttum bu birligi kurabilmek icin 5 hedef belirlendi 3 tanesi yapim asamasinda. Kurrulsa cok iyi olur.

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
Yazının Birazını Okudum Kusura Bakma Hakaret Olarak Algılama Sakın Ola..Türklerin Birleşmemesi İçin Zaten Pkk Ve Ermenileri Körüklüyorlar Ermenistan Veya Kürdistan Kurulacakki Diğer Türk Devletleri İle Olan İletişimiz Aksasın (Şahsen Düşüncem Bu Şekilde)

Hepimizin bildiği bir gerçek kardeşim Hakaret felan olarak algılamam.

19 Nis 2015
75
0
Türkiyede gece 3 de sokakta kadın görürsen ... mantığı varken bizde hiçbir şey olmaz.
Bizim burda 30 sn de bir giden 1mbps interneti kullanırken (elektrik varken-her gün en az 1 kere rutin olarak gidiyor) gelişme falan olmaz.
Osmanlı neden dağıldı?
Bilime önem vermediği için.
Şu an ancak cami yaptırsın bizimkiler (oturduğum sokakta 50 m ara ile 2 cami var)
Dağılmamız yakındır ben diyim.

Haklı oldun noktalara eyw. Ama Camiye neden takıldın anlamadım ? Kusura bakma ama bu millet ne zaman camilerden çıktı İslamdan uzaklaştı o zaman geriledi yıkıldı. Dinimiz yenilikçi, evrensel ve adil bir din. öğrenmeyi, çalışmayı emrediyor.
Necip Fazıl KISAKÜREK'in de dediği gibi ; "Memleketler parasızlıktan değil ahlaksızlıktan çökerler."

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
Haklı oldun noktalara eyw. Ama Camiye neden takıldın anlamadım ? Kusura bakma ama bu millet ne zaman camilerden çıktı İslamdan uzaklaştı o zaman geriledi yıkıldı. Dinimiz yenilikçi, evrensel ve adil bir din. öğrenmeyi, çalışmayı emrediyor.
Necip Fazıl KISAKÜREK'in de dediği gibi ; "Memleketler parasızlıktan değil ahlaksızlıktan çökerler."

Kardeşim öyle diyince ben İslama felan karşısın sandım k.b.
Osmanlı kurulduğu zaman bir gökdelenin temeli neyse Şeyhler , Elviyalar vb. din admalarıda oydu. Osmanlı Yıkıldığı zaman padişahlar kadınlardan başını kaldırıp bilimin geliştiğini göremediler.

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
Bunun gerceklesmemesinin uc nedeni var 1 diger turk devlet baslarinin isteksiz olmasi , 2 ve en buyuk nedeni su ana kadar bu birligin kurulmasi icin herhangi bir adim atilmamasi ucuncuyu unuttum bu birligi kurabilmek icin 5 hedef belirlendi 3 tanesi yapim asamasinda. Kurrulsa cok iyi olur.

1. Neden) Kardeşim gerçek TÜRK zaten direk kabul eder. Eğer içinde Türklük kalmadıysa zaten onlara ihtiyacımız yok-gerekte yok!

2. Neden) Zaten bende buna dikkat çekmek için yazıyı yazıyorum :)

3. Neden) Bu ciddi konuda bile güldürdün kardeşim :D

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
babacan 1940 ta iran ve rusya hain plan duzenledıler kırgıztan tatarıstan özbekistan azer baycan turkmenıstan dogu turkıstan dillerini değiştirdiler ve anlaşmalarını engelledıler zamanla iran dedkı sız turksunzu ama sız bızım soyumussunuz dıerekten benlıklerını aldılar eger bır mılletın dılını alıyorsan herseyını almssın demketır turkler birleşmesini mustafa kemal ataturkten erbakana kadar degerli liderlerimiz üstedeledi en son erbakan bırleşek dedi ne oldu darbe yapcklardı sıncanda tanklar cırıt attı sözde tatbıkat ypyoz dıye muhsın yazıcıoglu ne oldu suıkast abdullah catlı ne oldu susurlu kdediler bu üst akılvarken turkler bırleşmez hem de azerbycan kırgızıstan turkmenıstan haric diğer türk devletlerının basları ıran vey a rusya tarafından getirlmiştir liderleri genellıkle bı cumhurıyetcı bı demokratık oldugu ıcın kurulmaz ama bak rus synev dıyorkı eger turk bırlıgı kurulursa hepımız yandık dıyor oyzden turkıyeyeı bombalayın dıyor bunu rus bılıyor bızım baskanlarımz bılmıyormu neden avrupa birliğinn kuyrugu oluyoruz turk bırlıgının bası olmak varken ne gerk var börek varken su böregıne !!

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Sorun şu o birliği gerçekleştirecek adamları başa getirmiyor Türk devletlerinde yaşayan Türkler ek olarak Türkiye avrupa ve arap kültürünün batağında orta Asyadaki devletler ise rus kültürünün batağında biz kendi gerçek kulturumuzü yasadigimiz zaman çok büyük adımlar atmış olucaz.Bilime önem desen sıfır gençlik aşk meşk derdinde orta yaşlı ve yaşlı kesim bana değmeyen yılan bin yaşasın derdinde yani kardeşim çok zaman var daha çok

Son düzenleme:

berknt40

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
687
0
babacan 1940 ta iran ve rusya hain plan duzenledıler kırgıztan tatarıstan özbekistan azer baycan turkmenıstan dogu turkıstan dillerini değiştirdiler ve anlaşmalarını engelledıler zamanla iran dedkı sız turksunzu ama sız bızım soyumussunuz dıerekten benlıklerını aldılar eger bır mılletın dılını alıyorsan herseyını almssın demketır turkler birleşmesini mustafa kemal ataturkten erbakana kadar degerli liderlerimiz üstedeledi en son erbakan bırleşek dedi ne oldu darbe yapcklardı sıncanda tanklar cırıt attı sözde tatbıkat ypyoz dıye muhsın yazıcıoglu ne oldu suıkast abdullah catlı ne oldu susurlu kdediler bu üst akılvarken turkler bırleşmez hem de azerbycan kırgızıstan turkmenıstan haric diğer türk devletlerının basları ıran vey a rusya tarafından getirlmiştir liderleri genellıkle bı cumhurıyetcı bı demokratık oldugu ıcın kurulmaz ama bak rus synev dıyorkı eger turk bırlıgı kurulursa hepımız yandık dıyor oyzden turkıyeyeı bombalayın dıyor bunu rus bılıyor bızım baskanlarımz bılmıyormu neden avrupa birliğinn kuyrugu oluyoruz turk bırlıgının bası olmak varken ne gerk var börek varken su böregıne !!

Çok ama çok haklısın bi kardeşim daha bu konuya değinmiş bunun tek çözümü var özümüze dönmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.