Ben TÜRK'üm

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Ermeni değilim!
Hocalı'da hamile kadınlara tecavüz etmedim, karnını yarmadı dedelerim,
Amerikan değilim!
Irak'ta sivilleri kurşuna dizmedim, pazarları bombalayan ben değilim,
İngiliz değilim!
Masum insanları kesmedim,
Rus değilim!
Çeçenleri kılıçtan geçirmedim,
İtalyan değilim!
Fırsattan istifade kan dökmeden toprak talep edeyim,
Arap değilim!
Beraber girdiğim savaşta yanımdakini sırtından vurayım,

Ben;
Ataları Hiçbir Katliam Yapmadan 4 Kıta Yedi Denize Hakim Olmuş,
Haçlı Seferleri Yapan Hristiyanlara Temizlik Adabını Öğretmiş,
Topraklarında Güneş Batmamış,
Gemileri Karadan ***ürmüş,
Bir Bizanslının Zulümden Kurtulmak İçin Fatih'e İstanbul Surlarını Yıkabilecek Toplar Döktüğü,
Kırk Kişi İle Çin Sarayını Basan,
Şimdilerde Sanat Eseri Denen Aancak Türk Korkusunun Birebir Delili Olan Çin Seddini Korkak Çinlilere İnşa Ettiren Akıncıların Torunuyum!

Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben ; Orta Asyadan Türeyen, Anadoluda Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRKüm !
Ben ; Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRKüm !
Ben ; Adalete, Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRKüm !
Ben ; Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hilat Giydiren, Kılıcını Üç Kıtada Gezdiren TÜRKüm !
Ben; Atillayı, Yavuzu, Fatihi Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRKüm !
Ben; Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, Kaftanları Çul Edinen TÜRKüm !
Ben; Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete uğratıp, Ümitleri Solduran , Müzelerde Baş Köşeleri Dolduran TÜRKüm !
Ben; Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, Ben TÜRKüm,
Taa iliklerime kadar Mustafa Kemal ATATÜRKÜM..!

burnalp

Yeni üye
6 Ağu 2009
7
0
BİR PKK MARASINDA SU YAZI GÖRÜLMÜŞTÜR Eger bir asker sizi gördügü zaman durmadan ates ediyorsa bilinki o acemidir kursununun bitmesini bekleyin, bittigi zaman gidin kafasina sIkIn.

Eger sadece sizi gördügü zaman ates ediyor saklandiginiz zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçin ve caninizi kurtarin.

Eger sizi gördügü zaman ortadan kaybolmussa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyİN o sizi bulurr GELİR VE KAFANA SIKAR.

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
BİR PKK MARASINDA SU YAZI GÖRÜLMÜŞTÜR Eger bir asker sizi gördügü zaman durmadan ates ediyorsa bilinki o acemidir kursununun bitmesini bekleyin, bittigi zaman gidin kafasina sIkIn.

Eger sadece sizi gördügü zaman ates ediyor saklandiginiz zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçin ve caninizi kurtarin.

Eger sizi gördügü zaman ortadan kaybolmussa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyİN o sizi bulurr GELİR VE KAFANA SIKAR.

Konu harika, paylaşımın için teşekkürler , yüreğine sağlık.

Ancak bu alıntıya bir kaç söz söyleyemeden geçemeyeceğim.

Hiç bir acemi Türk Askeri terör bölgesine yeterli ve geçerli bir eğitim almadan gönderilmez ki zaten bu bölgelere gönderilen askerler özel eğitilmişlerdir. Hiç biri mermisisini bilinçsizce harcamaz; çünkü neler olacağını bilir ; ona o bölgede yaşayan insanları , yanındaki silah arkadaşlarını ve en son kendisini koruması emredilmiştir ; bunu da layıkı ile yapar.

Ayrıntılara girmeyeceğim ; ama o bölgelerde görevlendirilecek askerlerimizin nasıl bir eğitim aldığını duysanız şaşarsınız ; her şey yazılı ve görsel basında gördüklerinizden ibaret değil. Hani bir söz vardır , anlatılmaz yaşanır diye...

Burnalp , sözlerimi yanlış anlama ; eleştirim sana değil. Vaktinde bu yazıyı yazıp elden ele dolaşmasını sağlayan kişiye.

Bordo Bereliler gururumuzdur ve öyle de kalacaktır, bu kısmı eleştirdiğim düşünülmesin...

matador55

Katılımcı Üye
25 Ağu 2009
571
0
Samsun
Konu harika, paylaşımın için teşekkürler , yüreğine sağlık.

Ancak bu alıntıya bir kaç söz söyleyemeden geçemeyeceğim.

Hiç bir acemi Türk Askeri terör bölgesine yeterli ve geçerli bir eğitim almadan gönderilmez ki zaten bu bölgelere gönderilen askerler özel eğitilmişlerdir. Hiç biri mermisisini bilinçsizce harcamaz; çünkü neler olacağını bilir ; ona o bölgede yaşayan insanları , yanındaki silah arkadaşlarını ve en son kendisini koruması emredilmiştir ; bunu da layıkı ile yapar.

Ayrıntılara girmeyeceğim ; ama o bölgelerde görevlendirilecek askerlerimizin nasıl bir eğitim aldığını duysanız şaşarsınız ; her şey yazılı ve görsel basında gördüklerinizden ibaret değil. Hani bir söz vardır , anlatılmaz yaşanır diye...

Burnalp , sözlerimi yanlış anlama ; eleştirim sana değil. Vaktinde bu yazıyı yazıp elden ele dolaşmasını sağlayan kişiye.

Bordo Bereliler gururumuzdur ve öyle de kalacaktır, bu kısmı eleştirdiğim düşünülmesin...

benim düşündüklerimi dile getirmişsin. Eyvallah....

£Lif

Katılımcı Üye
9 Eki 2009
622
0
İzmir
Ben; Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, Ben TÜRKüm,
Taa iliklerime kadar Mustafa Kemal ATATÜRKÜM..!

Daha güzel anlatılamazdı...Anlayana tabi..Paylaşımınıza teşekkürler...

nawas

Üye
30 Ağu 2008
83
0
Helal olsun be işte budur kendisiyle gurur duyan bazı kişilerin kalması ne mutlu

msn adresi vermek yasaktır, bir kez daha uyarı yapılmayacaktır.
İdeaLİST

12 Kas 2009
235
0

usta çok güzel bi söz. TÜRK OLMAK KADAR GÜZEL BİŞİ VARMI YAAA

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
:) o lafa katılıyorum askerde bi mermi kayboldumu hesabını vermezsin :) öyle bişi yoktur ha komando bordo bereli normal askerlede bir değildir buda bir gerçek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.