Beni engellemiş mi hesabı mı kaldırmış nasıl anlarım ?

alperensus

Yeni üye
23 Haz 2022
31
7
Merhaba abilerim. Birisiyle yazışıyorduk gayet kanka gibi. Sabah uyandım profil fotoğrafı yok :) . Farklı tarayıcıdan farklı maillerden hesap açtım ikisindede çıkmıyor hesap. Kapatmış olma ihtimalini düşünmek istiyorum çünkü gerçekten sevdiğim bir arkadaşımdı. Hangisini yapmış nasıl anlayabilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,727
20
930
Matrix
engellerken "bu kişinin açmış olabileceği yeni hesapları da engelle" diye bir şey var, sen yeni hesap açsan bile seni o şekilde engellediği için profilini göremiyor olabilirsin. bu bir varsayım, bir de başka arkadaşlarından baktır onlarda da yoksa kapatmış olabilir :)

alperensus

Yeni üye
23 Haz 2022
31
7
engellerken "bu kişinin açmış olabileceği yeni hesapları da engelle" diye bir şey var, sen yeni hesap açsan bile seni o şekilde engellediği için profilini göremiyor olabilirsin. bu bir varsayım, bir de başka arkadaşlarından baktır onlarda da yoksa kapatmış olabilir :)
hocam o ihtimali biliyorum ama sey yani hicbir hesabım olmayan bir tarayıcıdan yaptım ve maili de sıfırdan kurdum ondan supheliyim biraz

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,714
12
393
Sydney
hocam o ihtimali biliyorum ama sey yani hicbir hesabım olmayan bir tarayıcıdan yaptım ve maili de sıfırdan kurdum ondan supheliyim biraz
Ip adresi aynı ise ıp'den de engellemiş olur en iyisi başka bir internette başka bir cihazda bakmak olur. Arkadaşınızdan vs. rica edin hesap mı gitmiş engellemiş diye gerçek sonucu anca öyle öğrenebilirsiniz

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
- Profiline giremiyorsanız veya hiçbir gönderi, takipçi veya takip edilen göremiyorsanız, engellenmişsinizdir.
- Arama çubuğuna kullanıcı adını yazdığınızda görünmüyorsa da engellenmişsinizdir.
- Profiline hiç erişemiyorsanız ve arama çubuğunda da bulamıyorsanız, hesabını kaldırmıştır.

Kesin emin olmak için;
- Başka bir cihazdan veya arkadaşınızdan profiline bakmasını isteyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.