Benim için buna benzer birşey yapabilecek var mı ?

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
[KONU İPTAL] Benim için buna benzer birşey yapabilecek var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Şu alttaki resmi nasıl yapabilirim ? Ya da benim için yapabilecek biri varsa çok sevinirim. Renkler ve yazılar değişecek. Yapacak arkadaş varsa yazacaklar hakkında bilgi verebilirim şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler.

m1pOY4.png

Son düzenleme:

GeneraLoser

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
558
0
elimizde psd si olmadan yapamayız.
Arkadaki backgroundun sade halini bulursan belki yapılır.

ByRandom66

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
295
0
Yapılır belki de sadece renk ve yazı değişecek demekle olmaz ne yaptırmak istiyorsan ayrıntılı bilgi ver

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.