Beraber Internet Uzerinden Mining Yapalım !

M3NN0R

Yeni üye
1 Ara 2018
26
0
Neptün'den
Evet arkadaşlar bugün internet üzerinden aktif olmanıza gerek olmadan mining yapabileceğiniz bir sistemi tanıtacağım.
İlk konum olduğundan dolayı hatalarımdan ve görsellikten uzak olduğumdan dolayı kusura bakmayın.
Size tanıtacağım site düşük çekim limiti olan (0.00001 BTC)ve aktif olmanıza gerek olmayan bir Browser.
Bu browser birçoğunuzun bildiği gibi CryptoTAB.
İşlemciden Ayarladığınız miktar ile (min=%0 , max=%30) internet üzerinden bitcoin mining yapıyor.
Ben kendim i5 2500K ile kullanıyorum ve browser aşşağıda çalıştığını farkettirmiyor.
Bu sistemi kullanarak bitcoin kazmanın 2 yolu var.
1. Yöntem solo kasarak fazla kâr etmeden minimum düzeyde kazanç ile ayrılmak.
2. Yöntem referans sistemi ile beraber fazla kâr ederek maksimum düzeyde kazanç ile ayrılmak.

Örnek olarak;

Siz 10 kişi getirir iseniz ve hiçbirşey yapmazsanız o 10 kişi aktif olarak mining yaptığında elde edeceğiniz net gelir 6$ iken,
Sizin getirdiğiniz 10 kişi 2'şer kişi getirdiği zaman elde edeceğiniz net gelir 15$.

Benim düşüncem bu forumdakiler ile beraber bu sistemi kullanarak herkesin maksimum düzeyde kazanç sağlamasıdır. Üstteki bağlantı verdiğim link benim referanslı linkimdir.Konu işinize yaradı ise ve kullanmayı düşünüyorsanız benim linkimden kayıt olup beni mutlu edebilirsiniz.

Hatalarım için özür dilerim, Konumu okuduğunuz için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.