Beşiktaş Logo Tasarımı

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,340
2,519
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugünkü çalışmam da Beşiktaş takımını seçtim. Umarım beğenirsiniz.

İmzalı;
dvwypdj.png

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
455
158
Merhaba

Çok güzel görünüyor hocam arma şeklide olsa daha bir güzel olurmuş aslında tasarımlar sanki takimin logolarindan daha güzel belki görürde değerlendirler

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,340
2,519
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba

Çok güzel görünüyor hocam arma şeklide olsa daha bir güzel olurmuş aslında tasarımlar sanki takimin logolarindan daha güzel belki görürde değerlendirler
Ben rastgele yaptım. O kadar güzel olduğunu düşünmüyorum.

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
844
157
İstanbul
Hocam elinize sağlık, ancak nacizane görüşüm biraz daha takım ruhunu yansıtabilecek birşey olsa muazzam olurmuş, Ziraa Beşiktaş özelinden konuşursak logosunda farklı anlamlar içeren kulüp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.