Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi C|EH

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Beyaz Şapkalı Hacker eğitimine katılabilmek için temel seviyede Network ve Linux bilgisine sahip olmak gereklidir.Kardeşim temel bilgilerin yoksa hiiçbirşey anlamazsın

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Beyaz Şapkalı Hacker eğitimine katılabilmek için temel seviyede Network ve Linux bilgisine sahip olmak gereklidir.Kardeşim temel bilgilerin yoksa hiiçbirşey anlamazsın

2 adet programlama dili biliyorum veri tabanını kullanmasını biliyorum network bilgim iyi derecede kali linux kullanmasında da sıkıntım olmaz

Son düzenleme:

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
1
1,001
Mesele sadece öğrenmekse, ben bu kadar para verip bu eğitimi almanın pek doğru olduğunu düşünmüyorum. "Uygulamalarla Siber Güvenliğe Giriş" adlı kitap var mesela fix 80 TL, gayet kaliteli bir içeriğe sahip önerebilirim. Onun dışında birçok kitap bulunmakta kaliteli diyebileceğimiz.
Ama sertifika alacağım diyorsanız, tabii siz bilirsiniz.

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Mesele sadece öğrenmekse, ben bu kadar para verip bu eğitimi almanın pek doğru olduğunu düşünmüyorum. "Uygulamalarla Siber Güvenliğe Giriş" adlı kitap var mesela fix 80 TL, gayet kaliteli bir içeriğe sahip önerebilirim. Onun dışında birçok kitap bulunmakta kaliteli diyebileceğimiz.
Ama sertifika alacağım diyorsanız, tabii siz bilirsiniz.

r2aaNm.jpg

Bu kitaptan söz ediyorsunuz herhalde? Var bende bitirdim :)Ethical Hacking, Hacking Interface, Uygulamalı Pentest Sızma Testleri, Kali linux,métaspsloit,Siber istihbarat,Exploit geliştirme ve bir kaç kitap daha var onları okudum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.